KEHKEŞAN - İnsan bir sanattir 2

Renkler bir dildir. Çiçekler, otlar, böcekler,ırmaklar, dağlar, denizler, yıldızlar da bir dildir. Hatta kâinattaki bütün olaylar da bir dildir. Kainatın dili ise sanattır. Onu bilen insan kainataki her şey ile konuşur.
Bu dili ise en iyi sanatçılar anlar!
Sanatçıların yüreğinden çağlayan eserlerinde yeşerip hayat bulan duygu selini ve farklı sanatların yorumunu bulacaksınız bu kitapta. More

Available formats: epub mobi pdf rtf lrf pdb txt html

About Yusuf Avcu

1980 yılında Konya’nın Beyşehir ilçesinde dünyaya geldi.
Gencek Kasabasındaki ilk ve ortaokulu eğitiminden sonra Derebucak Lisesi’ni bitirdi.
2001 yılında Akdeniz Üniversitesi Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu’ndan mezun oldu.6 yıl beş yıldızlı otellerde yöneticilik yapan Avcu,askerliğini yedek subay olarak yaptıktan sonra Hollanda’ya taşındı.
2006 yılında Time Media Group’un düzenlemiş olduğu gazetecilik ve yazarlık kurslarına katıldı.Şu ana kadar, Zaman Avrupa, Zaman Benelux ve Zaman Hollanda gazetelerinde, hazırlamış olduğu 500'ün üzerinde haber ve köşe yazısı yayınlandı.
Uzun yıllar Dynamique Media BV(Zaman Benelux) bünyesinde Journalist / Lahey Bölge Temsilcisi olarak çalışan yazar, şu anda SEVA Sosyal Eğitim Kültür Sanat ve Halk Akademisi'nin müdürlüğünü yapmaktadır.
Sosyal ve kültürel projeler hazırlayan yazar; İngilizce, Hollandaca ve Almanca bilmektedir.

Also by This Author

Reviews

This book has not yet been reviewed.
Report this book