Там де море зі степами розмовляє, Книга про історію селища Лазурне Херсонської області,Україна

В цій книжці буде розповідь як започаткувалося поселення на території курортного селища Лазурне Херсонської області,про його історію,відомі і невідомі історичні факти розвитку Півдня України.Від перших поселенців до сучасного курортного містечка Чорноморського узбережжя України, такий шлях більш як за два століття селища Лазурне. More

Available ebook formats: epub mobi

About Володимир Бігун

Володимир Бігун. Народився та виріс в чудовому селищі Лазурне(с.Ново-Олексіївка) Херсонської області. Після закінчення середньої школи навчався в Дніпропетровському хіміко-технологічному інституті. Маю досвід партійної діяльності та роботи на виробництві, органах самоврядування, керівних посадах в регіоні в податковій службі, Херсонській облдержадміністрації, фінансовій інспекції . Заочно здобув другу економічну освіту, навчався в аспірантурі, займався викладацькою роботою в Херсонському національному технічному університеті.
Маю загальний стаж державної служби понад 30років, з них понад 10 років в фінансово-економічній сфері. З 2012р на пенсії. Нагороджувався грамотами Херсонської облдержадміністрації, обласної ради, подяками Голови Державної фінансової інспекції України. Ініціював заснування в 2003р. громадської організації «Херсонська обласна організація Спілки економістів України» та активно працюю в обласному осередку. За активну участь в громадській роботі нагороджений знаком “Почесна відзнака Спілки економістів України”.

Learn more about Володимир Бігун

Reviews

This book has not yet been reviewed.
Report this book