Sen Benimsin: "2015'te Geçen Bir Aşk Hikayesi"

SEN BENİMSİN ''2015'' Los Angeles'ta üniversite ögrencisi olan Elif Akincioğlu bir gün dünyanin en seckin markalarinin duzenledigi Newyork'taki bir modellik yarismasina katilir ve juri uyeligi yapan unlu bir fotografciya asik olur. Hayallerini gerceklestirmek icin cabalarken degisik mail adreslerinden gelen gizemli mailler almaya baslar. Los Angeles, Newyork ve Istanbul'da gecen bir ask hikayesi. More
Download: epub mobi (Kindle) pdf more Online Reader
About Yesim Buyukadiguzel

ABOUT AUTHOR

Yeşim Büyükadıgüzel was born in Lüleburgaz county of Kırklareli on November 26, 1982. She completed her primary and high school educations in Kırklareli. She won geography department of Balıkesir University faculty of science and letters in 2001. She joined to Best Model of Turkey 2007 modeling contest in 2007 and was chosen “My Best Friend Ship”. Yeşim wrote short movie scripts in the years, which she was studying in university and she has still kept them. After she graduated from the university in 2008, she worked as a geography teacher in high schools connected to ministry of national education. Yeşim Büyükadıgüzel, who has work as a geography teacher for approximately 4 years, has been writing the suite of her novel named You are mine 2015, she has written first time, at her home now..

ÖZ GEÇMİŞ (Biography)

1982 yılında Kırklareli'nin Lüleburgaz ilçesinde doğdu.İlköğretim ve Lise öğrenimini Kırklareli'nde tamamladı.2001 yılında Balıkesir Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Coğrafya Bölümü'nü kazandı.Üniversite'de okurken 2007 yılında düzenlenen Best Model Of Turkey 2007 modellik yarışmasına katıldı ve 'My Best Friend Ship' seçildi. Aynı yıl düzenlenen Miss Turkey 2007 güzellik yarışmasına katıldı. Ancak final sınavları yüzünden kamptan ayrılmak zorunda kalıp, yarışmadan çekildi. Üniversite'de okuduğu yıllarda kısa film senaryoları yazdı ve bunları hala saklıyor. 2008 yılında Üniversiteden mezun oldu. Yaz tatilini İngiltere’nin Brighton şehrindeki bir dil okulunda geçirdi. Yaz bittikten sonra Kırklareli'ne dönüp Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı liselerde sekiz yıl Coğrafya Öğretmenliği yaptı. İngilizce, tarih, sosyal bilgiler alanlarında dersler verdi. 2012 yılında ''Sen Benimsin, 2015'te geçen bir aşk hikayesi'' adlı senaryosunu yayımladı. Otuz bölümden oluşan ilk senaryo kitabı toplam üç seriden oluşmaktadır. Şuanda ilk senaryo kitabından sonra kaleme aldığı çocuk romanı üzerinde çalışmaktadır..

Also by This Author

Reviews

This book has not yet been reviewed.

Print Edition

Report this book