Tek Kişilik Devlet Sırrı

Necati, 'Bilgi Güvenliği Ajansı'nın ortaklarındandır. Ajans, Bilgi doğrulama sistemine sahiptir. Sistemi kurduktan sonra sinir ağları üzerinde dolaşan bilgilerin birçok noktada değişikliğe uğradığını, bazen olayları saptırmak ve yanıltmak isteyenlerin, bazen rakiplarini etkilemek isteyen sermaye sahiplerinin ve bazen de siyasi odakların bilgiyi saptırdıklarını fark ederler. Saptırılan bir bilginin More

Available ebook formats: epub mobi pdf rtf lrf pdb txt html

First 20% Sample: epub mobi (Kindle) lrf more Online Reader
Words: 45,290
Language: Turkish
ISBN: 9781476370118
About Feyzeddin Alpkıray

1971 yılında Adıyaman’ın Kahta ilçesinde doğdu. Kubilay İlkokulunu, arkasından Kahta İmam Hatip Lisesini bitirdi. 1989 yılında girdiği İnönü Üniversitesi Psikolojik Danışma ve Rehberlik anabilim Dalı’ndan mezun olduktan sonra kısa bir süre Suruç Yatılı İlköğretim Bölge Okulunda Rehber Öğretmen olarak görev yaptı.

Bu arada okur-yazar olmayı sürekli okumak ve sürekli yazmak olarak algıladığından hep böyle yaptı. Askerlik görevini Kayseri 1. Komando Tugayının 30 kişilik revirinde Psikolojik Danışman olarak tamamladı. Tekrar Şanlıurfa Suruç ilçesine döndü ancak çok geçmeden bir yayın şirketini idare etmek üzere Kayseri’ye taşındı.

2001 yılında Ankara’da açılan Özel Lokman Hekim Hastanesi’nin kuruluş çalışmalarında görev aldı ve insan kaynakları müdürü olarak çalıştı. 2003 yılından 2008′e kadar bir yayın kuruluşunda idareci olarak görev yaptı. Şimdi hayallerinin peşine düşerek yeniden yazmaya başladı.

Evli ve üç çocuk babası olan Feyzeddin Alpkıray Ankara’da yaşamaktadır.

Editörlüğünü yaptığı “KPSS Eğitim Bilimleri ve Genel Kültür Genel Yetenek” kitabından sonra yayınlanan ilk eseri “Tek Kişilik Devlet Sırrı“dır. İkinci eseri iş hayatından hikayelerin yer aldığı "İşin Hikayesi"

Also by This Author

Reviews

This book has not yet been reviewed.
Report this book