W poszukiwaniu Wielkiego Labiryntu

Jest to kontynuacja książki „Przebudzenie Cheopsa“. Dowiesz się z niej o badaniach archeologicznych na Ślęży, o badaniach georadarowych na terenie Trzech Piramid w Gizie oraz o poszukiwaniu wejścia do Wielkiego Labiryntu w Hawarze. More

Available ebook formats: epub mobi pdf lrf pdb html

First 20% Sample: mobi (Kindle) lrf pdb Online Reader
About Andrzej Wojcikiewicz

Jest dyrektorem kursów Samokontroli Umysłu Metodą Silvy w Polsce, absolwentem warszawskiej AWF i psychologiem sportu po Ottawa University w Kanadzie. Z „Projektem Cheops” zetknął się pod koniec roku 2000 poprzez „przypadkowe” spotkanie z Lucyną Łobos. Od czerwca 2001 przeprowadził z nią szereg sesji regresji wieku do czasów budowy Wielkiej Piramidy, które zainicjowały tzw. „Projekt Cheops” czyli projekt ochrony Ziemi i ludzi przed możliwymi zagrożeniami w roku 2012. Obecnie kieruje na terenie Polski i Egiptu działaniami związanymi z tym projektem. Jest prezesem utworzonej w styczniu 2005 roku Fundacji Wspierania Badań Archeologicznych „DAR ŚWIATOWIDA”, której celem jest dotarcie i odkopanie grobowca budowniczego Wielkiej Piramidy.

Andrzej Wójcikiewicz jest autorem trzech publikacji. Pierwsza jego książka nosi tytuł „Gołębica”, która za pomocą metafory, którą jest gołąb o imieniu Ina, opisuje sposoby pokonywaniu lęków i przekraczania granic, które każdy sobie sam narzuca. Drugą jest „Przebudzenie Cheopsa – czyli jak unikąć globalnego kataklizmu w roku 2012“. Trzecią publikacją jest „W poszukiwaniu Wielkiego Labiryntu – Egipt, archeologia i rok 2012”. Stanowi ona kontynuację historii opisanej w „Przebudzeniu Cheopsa. Te dwie ostatnie pozycje dotyczą hipotezy, że Wielka Piramida została zbudowana przez cywilizację znacznie bardziej zaawansowaną, niż nasza, w celu zabezpieczenia ludzi i Ziemi przed wydarzeniami roku 2012.

Reviews

This book has not yet been reviewed.
Report this book