Zosia, Muchomor i Srebrna Pajęczyna

Dlaczego Muchomor z prześlicznym, czerwonym w białe groszki płaszczykiem uparcie wędruje z Zosią, Pszczołą, Mrówką i Motylem? Przecież wszyscy uważają, że jest tylko przeszkodą w ich trudnej i dalekiej wędrówce. Przecież wszyscy mu dokuczają. More

Available ebook formats: epub mobi pdf rtf lrf pdb txt html

First 30% Sample: epub mobi (Kindle) lrf more Online Reader
About Marta Juza Jakubowska

Marta Juza – Jakubowska urodziła się i wychowała w Polsce, na Sądecczyźnie. Wzrastała w atmosferze ludowych baśni oraz małego teatrzyku szkolnego prowadzonego przez jej mamę, poetkę i nauczycielkę, Zofię Juza z domu Słaby.
Ukończyła II Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie, a następnie Uniwersytet Jagielloński w Krakowie.
W wolnych chwilach i dla rozrywki pisze romanse. „Pola zielone” i „Diamenty barona” spotkały się z gorącym przyjęciem przez czytelników, przynosząc im rozrywką, głębokie wzruszenie i wzbudzając refleksję.
Dla dzieci pisze: wiersze, bajki, powieści, legendy.Najbardziej znane jej utwory: „Warkocz królewny Wisły”, „Krakowianka o modrych oczach” „Królewski rzeźbiarz” , „Kalina córka czarownicy”. Obecnie w przygotowaniu znajdują się następujące utwory: wznowienie „Wawelskie Bliźniaczki” oraz nowa powieść: „Zosia, Muchomor i Srebrna Pajęczyna”.
Po raz pierwszy „Pola Zielone” dostepne w Internecie jako ebook.

Also by This Author

Reviews

This book has not yet been reviewed.
Report this book