KEHKEŞAN - İnsan bir sanattir 2

Renkler bir dildir. Çiçekler, otlar, böcekler,ırmaklar, dağlar, denizler, yıldızlar da bir dildir. Hatta kâinattaki bütün olaylar da bir dildir. Kainatın dili ise sanattır. Onu bilen insan kainataki her şey ile konuşur.
Bu dili ise en iyi sanatçılar anlar!
Sanatçıların yüreğinden çağlayan eserlerinde yeşerip hayat bulan duygu selini ve farklı sanatların yorumunu bulacaksınız bu kitapta. More

Available ebook formats: epub mobi pdf lrf pdb txt html

About Yusuf Avcu

1980 yılında Konya’nın Beyşehir ilçesinde dünyaya geldim.
Toros Dağları'nın şirin kasabası Gencek'te ilk ve ortaokul eğitimimi, Derebucak’ta ise lise eğitimimi bitirdim.
2001 yılında ise Akdeniz Üniversitesi Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu’ndan mezun oldum.
6 yıl beş yıldızlı otellerde farklı konumlarda ara yöneticilik yaptım. Askerlik vazifemi yaptıktan sonra Hollanda’ya taşındım. Turizm İşletmeciliği yanısıra Yüksek Ekonomi diploma denkliğini, Rabobank aracılığı ile uluslararası CEO ve üst yönetici derecesini aldım. Sosyal güvenlik, toplam kalite, hijyen ve sosyal uyum eğitimlerini de alarak yıllarca farklı kurumlarda idareci olarak çalıştım.
2006 yılından itibaren; gazetecilik, yazarlık, fotoğrafçılık ve dijital medya kurslarının yanı sıra farklı sanat kurslarına da katıldım. Sanattan aldığım ilham ile yazmaya başladım.
Festival, şenlik, konser, fuar, seminer ve tiyatro gibi onlarca sosyal faaliyet organize ederek; bizi biz yapan din, dil, kültür, sanat, tarih gibi değerlerimizi ayakta tutmaya çalıştım. Toplumsal problemlerin çözümüne yönelik stratejiler geliştirip ilgili kişilerle paylaşmaktan da geri durmadım çok şükür.
Uzun yıllar gazeteci olarak çalıştıktan sonra, halen işletme yöneticiliği yapıyor, sosyal ve kültürel araştırmalar yapıp projeler hazırlıyorum.
Yazmış yüzlerce haber ve köşe yazıları farklı gazetelerde, mahlas isimlerle yayınlandı. Bana ise bir yabancı gibi okumak kaldı.
Siz değerli okurlarımla Türkçe, İngilizce, Hollandaca ve Almanca dillerinde iletişim kurabilir, sizlerin paylaşımlarınızla var olan güzellikleri daha da çoğaltabiliriz.
Çatlayan toprağın suya olan hasretini ve çatlaktan sızan suyun toprağa olan özlemini içinde taşıyan tüm yürekleri, aşağıdaki eserlerimi okumaya davet ediyorum.
Haydi, hep birlikte hayallerimizi sanata dönüştürelim!

YAYINLANMIŞ ESERLERİM

Dertlere Derman
İnsan Bir Sanattır 2
İnsan Bir Sanattır 1

Reviews

This book has not yet been reviewed.
Report this book