KEHKEŞAN - İnsan bir sanattir 2

Renkler bir dildir. Çiçekler, otlar, böcekler,ırmaklar, dağlar, denizler, yıldızlar da bir dildir. Hatta kâinattaki bütün olaylar da bir dildir. Kainatın dili ise sanattır. Onu bilen insan kainataki her şey ile konuşur.
Bu dili ise en iyi sanatçılar anlar!
Sanatçıların yüreğinden çağlayan eserlerinde yeşerip hayat bulan duygu selini ve farklı sanatların yorumunu bulacaksınız bu kitapta. More

Available ebook formats: epub mobi pdf lrf pdb txt html

About Yusuf Avcu

YUSUF AVCU

1980 yılında Konya’nın Beyşehir ilçesinde dünyaya geldi.
Gencek Kasabası’nda ilk ve ortaokul eğitimini, Derebucak’ta ise lise eğitimini bitirdi.
2001 yılında Akdeniz Üniversitesi Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu’ndan mezun oldu.
6 yıl beş yıldızlı otellerde yöneticilik yapan Avcu, askerliğini yaptıktan sonra Hollanda’ya taşındı. Turizm İşletmeciliği yanısıra Yüksek Ekonomi diploma denkliğini de alan yazar; sosyal güvenlik, toplam kalite, hijyen ve sosyal uyum eğitimleri de alarak farklı kurumlarda idareci olarak çalıştı.
2006 yılından itibaren katıldığı; gazetecilik, yazarlık, fotoğrafçılık ve dijital medya kurslarının yanı sıra farklı sanat kurslarına da katıldı.
Şu ana kadar, farklı gazetelerde yüzlerce haber ve köşe yazısı yayınlandı.
Uzun yıllar gazeteci olarak çalışan yazar, sosyal ve kültürel araştırmalar yapıp projeler hazırlamakta; festival, şenlik, konser, fuar, seminer ve tiyatro gibi faaliyetlerin organizasyonlarına katılmaktadır. İngilizce, Hollandaca ve Almanca bilmektedir.

YAYINLANMIŞ ESERLERİ

Dertlere Derman
İnsan Bir Sanattır 2
İnsan Bir Sanattır 1

Also by This Author

Reviews

This book has not yet been reviewed.
Report this book