I łzy zmienią się w diamenty

CZY MOŻLIWE JEST UWOLNIENIE I UZDROWIENIE?

W jaki sposób możemy uwolnić się od męczących nas wspomnień i koszmarów?
Na przykładzie własnych przeżyć Rosemarie potrafi pokazać drogę z ciemności cierpienia do światła nowej jakości życia. Uczucia nienawiści i goryczy przemieniają się dzięki cudownemu Bożemu działaniu w niezwykłą wolność i niepojęte wewnętrzne uleczenie.
Bóg pragnie znaleźć się także More
Download: epub mobi (Kindle) pdf more Online Reader
About Rosemarie Claussen

Rosemarie Claussen urodziła się w 1934 roku. Jej ojcem był niemiecki nazistowski generał.
W czasie drugiej wojny światowej stała się jedną z milionów ofiar tej wielkiej pożogi, przez wiele lat cierpiała z powodu swych traumatycznych przeżyć. Dzięki cudownemu działaniu Boga została wewnętrznie uzdrowiona i uwolniona od goryczy i nienawiści.
Wraz ze swym mężem Tilo prowadziła międzynarodową i międzywyznaniową służbę „Josuamission”(rok założenia 1976).
Każdego roku misja ta zapraszała do swojego centrum w Szwecji pastorów i duchowych przywódców różnych denominacji i narodowości wraz ze swymi małżonkami, aby przez tydzień mogli doświadczyć duchowego odświeżenia i odnowienia swojej wiary.
Tilo i Rosemarie Claussen podróżowali do wielu państw głosząc przesłanie o przebaczeniu i odbudowaniu zerwanych relacji. Bóg działa przez nich uzdrawiając zarówno poszczególne osoby, jak również wspólnoty, budując „mosty” pomiędzy częściami ciała Chrystusa i narodami.
Traumatyczne przeżycia takie jak wojna, prześladowanie, molestowanie, utrata, śmierć zostawiają piętno na naszym życiu i głębokie rany w naszych sercach. W konsekwencji nasza dusza jest niszczona przez gorycz, nienawiść, poczucie odrzucenia. Ma to wpływ na nasze relacje z innymi ludźmi i z Bogiem.

Videos

Spichlerz - Rosemarie Claussen
Rosemarie Claussen in Poland.

Also by This Author

Also by This Publisher

Reviews

This book has not yet been reviewed.

Print Edition

Report this book