Szklane oczy - Polish Edition po polsku

Akcja książki rozgrywa się na warszawskich Bielanach, gdzie bohater wynajmuje mieszkanie, w nadziei na odseparowanie się od pewnych wydarzeń z przeszłości. Oddychając specyficznym klimatem bielańskich osiedli odnajduje pogubione w dzieciństwie wątki.

Available ebook formats: epub mobi pdf rtf lrf pdb txt html

First 20% Sample: epub mobi (Kindle) lrf more Online Reader
About Magdalena Krakowska

Mieszkam w Polsce, w Warszawie i w Australii. Jestem absolwentką Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej oraz laureatką Festiwalu Studenckiej Piosenki w Krakowie z 1983 roku. W 1991 roku wyśpiewałam również wyróżnienie za interpretację piosenki kabaretowej na Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. W latach 1983 - 2006 byłam związana z wieloma scenami kabaretowymi, m. in. "Pod Egidą" oraz Sceną Kabaretową Artura Andrusa. W 1996 roku wydałam płytę z piosenkami autorskimi "Najbliżej i Najdalej", a w 2005 wydałam książkę "Jaskółki nad głową" pod moim wcześniejszym nazwiskiem: Żuk. Był to nie tylko mój debiut literacki, ale również jako ilustratora. Książka była polecana m. in. przez Zbigniewa Zamachowskiego oraz Edytę Olszówkę. Część zysków ze sprzedaży była przeznaczona przeze mnie na dofinansowanie działalności Fundacji AKOGO? Ewy Błaszczyk. Dzięki zachętom i pomocy mojego męża udostępniłam tę książkę w Smashwords jako ebook. Jest również dostępna jej wersja dźwiękowa, audiobook, pod adresem: http://virtualo.pl/jaskolki_nad_glowa/audiobook/c3i150780/
Drugą ksiażkę, "Szklane oczy", udostępniam w Smashwords na dobry początek 2015-go roku. Ozdobiłam ją swoimi rysunkami. Mam nadzieję, że spodoba się moim drogim czytelnikom.
Pozdrawiam - Magdalena Krakowska

Also by This Author

Reviews

This book has not yet been reviewed.
Report this book