Nuk është ëndërr

Ky eshte nje liber me poezi te shkurtra mbi pasionin, dashurine, miqesine dhe jeten. Jeta eshte shume e shkurter per ta kaluar ne merzi, me mire lexo nje poezi dhe relaksohu. This is a book with short poems about passion, love, friendship and life. Life is too short to live with sorrows, better read a poem and relax.

Available ebook formats: epub mobi pdf rtf lrf pdb txt html

First 20% Sample: epub mobi (Kindle) lrf more Online Reader
Words: 2,730
Language: Albanian
ISBN: 9781310010644
Report this book