666 do mroku

Na Radom spada dziwny kamień i wypełza z niego żmija. W niedługim czasie wszyscy w mieście giną poza jedną osobą. Bestia zabija i niszczy. Prezydent zwołuje sztab antykryzysowy. W twierdzy Modlin zjawiają się prezydenci USA i Rosji. Ale tylko profesor alkoholik, wyrzucony z Harvardu i Biblioteki Watykańskiej może uratować ludzkość. Zostało 666 godzin aż świat ogarnie mrok a Czarny przejmie władzę. More

Available ebook formats: epub mobi pdf rtf lrf pdb txt html

First 12% Sample: mobi (Kindle) lrf pdb Online Reader
About Robert Gong

Robert Gong, rocznik 1962, z wykształcenia psycholog. Jego debiut literacki W pogoni za miłością (2002), wydany pod patronatem Związku Literatów Polskich, przeczytało już około 200 tys. Polaków, którzy w tej zbeletryzowanej autobiografii odnaleźli własne przeżycia z dzieciństwa.

W 2006 roku ukazała się powieść obyczajowa Wilki osadzona w środowisku lekarzy i prawników. Kokainowa miłość (2013), powieść pełna sensacyjnych zdarzeń w USA, została zakwalifikowana w 2014 roku do Literackiej Nagrody Europy Środkowej Angelus.

Kolejna powieść, nieco science-fiction, 666 do mroku, wydana została w grudniu 2014 roku. Autor rozważa w niej problem końca świata. Została także zakwalifikowana do Literackiej Nagrody Europy Środkowej Angelus, w 2015 roku. Jesienią tego roku ukarze się kolejna powieść pt. ,, Anielska etiuda".

Also by This Author

Reviews

This book has not yet been reviewed.
Report this book