Осторожно эта книга может сделать Вас богаче

Но тут в понятии *богаче* является баланс всего и не только денег. К примеру сочетание важных факторов жизни More

Available ebook formats: pdf

  • Category: Essay » Business
  • Words: 36,130
  • Language: Russian
About Ростислав R3, Sr

Привіт! Мене звуть Ростислав Романів. Хочу поділитися з Вами своєю історією життя.

Я народився у 1991 році в родині підприємців. Тоді у нашій державі були справді буремні, неспокійні часи, а суспільство перебувало на певному економічному роздоріжжі. Доходило до того, що колишні робітники ставали бізнесменами, а деякі професори були вимушені працювати на базарах. Відбувалося конкретне розділення суспільства на класи. Тож не дивно, що вже у дитячому віці я задумався про економічне становище нашої держави.
Зі шкільних років я відчув бажання отримати певну фінансову незалежність від батьків. Це мені вдалося. З третього класу я почав займатися підприємництвом. У 90-тих роках доступ звичайних українців до якісних, яскравих товарів був обмежений. І тому вирішив цим до певної міри скористатися. Із-за кордону я замовляв різноманітні наліпки, які мали справді гарне, художнє оформлення. Ці наліпки видавалися моїм однокласникам справжніми іноземними скарбами. Такий міні-бізнес мені вдавалося провадити аж до шостого класу – доки наліпки не стали доступними і в Україні. Це був неоціненний підприємницький досвід. Завдяки цьому я зрозумів, що серед покупців користуються попитом ті товари, які не так легко придбати.
Пізніше, у 16 років я працював на пивоварні, потім пішов на підвищення і був офісним працівником. Спершу мені це подобалось, мені вдавалося працювати, і за сумлінну роботу я отримував гідну платню. Однак з часом відчув, що бути найманим працівником і мати свій бізнес це зовсім різні речі. Адже бізнесування це своєрідна творчість, яка дарує здатність розкривати свої приховані можливості, спілкуватися з цікавими людьми. Тож вже у той час, я мав певний бізнес-проект і почав займатися інвестуванням. Власне, свій підприємницький досвід я описав у творі «Ця книга може зробити вас багатше», яка невдовзі стала бестселером. Перший розділ книги присвячений різновидам збагачення. Адже у творі йдеться не лише про фінансове збагачення, але також про моральне, інтелектуальне зростання.
Перед написанням цієї книги я не мав письменницького досвіду. Але у мене були наставники. Один з них – Роберт Тору Кіосакі, який є автором більш ніж 25 праць, які стосуються фінансового розвитку та бізнес-стратегій. Власне його досвід надихав мене і доводив, що варто лише почати писати і вірити у власний успіх. Це і підтверджують і слова всесвітньо відомого літератора Пауло Коельо : «Якщо ти чогось сильно прагнеш, то весь Всесвіт допомагає тобі в цьому». Я відчув сприяння Всесвіту і у виборі назви книги, адже як назвеш корабель, так він і попливе.
Окрім, бізнесування та написання книг я також займаюся настільними іграми. Гра називається «Почати знову». Для мене та мого співавтора було важливо зробити цю гру не просто цікавою та розважальною. Метою був розвиток. Адже «Почати знову» допомагає встановити життєві орієнтири, розібратися у важливих питаннях сьогодення. Гравцями може стати кожен – від школяра, і до пенсіонера. Ця гра не лише допомагає гарно провести дозвілля, але дає змогу знайти нових друзів, поспілкуватися з людьми. «Почати знову» є один із проектів, куди я інвестую кошти. Незабаром вийде удосконалений варіант гри. Родзинка буде у тому, щоб подарувати іншим якомога більше посмішок.
Маю також ще один проект «Школа маленьких інвесторів», де кожен охочий може спробувати свої сили у інвестуванні, навчитися у досвідчених підприємців. У реаліях сьогодення тема інвестування є дуже важливою. До речі, нещодавно вийшла моя друга книга «Камасутра для інвесторів» .

Дякую, що виділили час, та прочитали.

Все буде добре!

Print Edition

Report this book