Kokainowa miłość

Spokojne życie pisarza nagle się zmienia. Na jego oczach zostaje zamordowana jego kochanka a on sam, uciekając przed mordercami, wysadza w powietrze swój dom. Pozostaje mu tylko ucieczka do Meksyku, gdzie wpada w ręce narkotykowego bossa i zakochuje się w jego córce. Jest jeszcze szczepionka opóźniająca starzenie o 20 lat i działający nie do końca zgodnie z prawem szefowie firmy farmaceutycznej. More

Available ebook formats: epub mobi pdf rtf lrf pdb txt html

First 12% Sample: mobi (Kindle) lrf pdb Online Reader
About Robert Gong

Robert Gong, rocznik 1962, z wykształcenia psycholog. Jego debiut literacki W pogoni za miłością (2002), wydany pod patronatem Związku Literatów Polskich, przeczytało już około 200 tys. Polaków, którzy w tej zbeletryzowanej autobiografii odnaleźli własne przeżycia z dzieciństwa.

W 2006 roku ukazała się powieść obyczajowa Wilki osadzona w środowisku lekarzy i prawników. Kokainowa miłość (2013), powieść pełna sensacyjnych zdarzeń w USA, została zakwalifikowana w 2014 roku do Literackiej Nagrody Europy Środkowej Angelus.

Kolejna powieść, nieco science-fiction, 666 do mroku, wydana została w grudniu 2014 roku. Autor rozważa w niej problem końca świata. Została także zakwalifikowana do Literackiej Nagrody Europy Środkowej Angelus, w 2015 roku. Jesienią tego roku ukarze się kolejna powieść pt. ,, Anielska etiuda".

Also by This Author

Reviews

This book has not yet been reviewed.
Report this book