Wilki

Norbert szantażem zdobywa duży majątek. Z pomocą Eryka, najlepszego prawnika, dalej się bogaci, zajmując się handlem lekami. Obaj chcą jednak jeszcze więcej. Wiktoria wykorzystuje obu a zależy jej jedynie na zemście i zdobyciu dużych pieniędzy. Okazja nadarza się, kiedy pojawia się Ewa, dawna kochanka Norberta. Wszyscy działają niby wspólnie a tak naprawdę każdy z nich czeka tylko, żeby oszukać. More

Available ebook formats: epub mobi pdf rtf lrf pdb txt html

First 12% Sample: mobi (Kindle) lrf pdb Online Reader
About Robert Gong

Robert Gong, rocznik 1962, z wykształcenia psycholog. Jego debiut literacki W pogoni za miłością (2002), wydany pod patronatem Związku Literatów Polskich, przeczytało już około 200 tys. Polaków, którzy w tej zbeletryzowanej autobiografii odnaleźli własne przeżycia z dzieciństwa.

W 2006 roku ukazała się powieść obyczajowa Wilki osadzona w środowisku lekarzy i prawników. Kokainowa miłość (2013), powieść pełna sensacyjnych zdarzeń w USA, została zakwalifikowana w 2014 roku do Literackiej Nagrody Europy Środkowej Angelus.

Kolejna powieść, nieco science-fiction, 666 do mroku, wydana została w grudniu 2014 roku. Autor rozważa w niej problem końca świata. Została także zakwalifikowana do Literackiej Nagrody Europy Środkowej Angelus, w 2015 roku. Jesienią tego roku ukarze się kolejna powieść pt. ,, Anielska etiuda".

Also by This Author

Reviews

This book has not yet been reviewed.
Report this book