Metafizik İstihbarat

Metafizik istihbarat için yapılacak bir çalışmanın bir ömür boyunca yaşanmış,araştırılmış ve nasıl gözlendiğini deneyimlerle anlatan alanında klasik olacak derecede ilgi görüp,yıllardır geliştirilip yeni baskıları yapılan kitap ! More

Available ebook formats: epub mobi pdf lrf pdb txt html

First 20% Sample: epub mobi (Kindle) lrf more Online Reader
About Hakan Yılmaz Çebi

Halk Bilimi Uzmanı (Hacettepe Üni.) Gazeteci –Yazar Hakan Yılmaz Çebi, gazetecilik yaşantısına üniversite yaşantısının ilk yıllarında (1990), “Körfez Savaşı İsrail’e Yaradı”, “Iraklı Soydaşlarımız Vatandaşlık İstiyor” haberleriyle girince dikkatleri üzerine çekti. Milli meselelerimize öncelik veren özel haberciliğe yönlenen Çebi, Zaman Gazetesin’de başladığı gazetecilik yaşantısını daha sonra İhlas Haber Ajansı, TGRT (Programlar), Vakit Dergi Grubu, Sağduyu, Ayyıldız Gazetesi ve Başka İstanbul gazetelerinde, özel haberci, köşe yazarı, haber koordinatörü ve yardımci yönetmen olarak sürdürdü. Ayrıca, uluslarası bir çok firmanın Halkla İlişkiler ve Tanıtım sorumlulukları görevlerinde de bulundu.

2002 yılından itibaren çalışmaları kitaplaşan yazarın şimdiye kadar başta: “Devlet İçin Devlet’e Rağmen (Röportaj), İsrail’in Şifresi, İsrail’in A Planı, Bu Topraklarda Petrol Var, Meciddun Dağındaki Sır/3. Dünya Savaşı, Gizlenen Talmud Yasaları/Şeytanın Muskası, Kara Divan (Orkun Uçar’la birlikte), Judasofya/Ayasofya ve Patrikhane Üzerinden Oynanan Gizli Oyunlar, Türkiye’nin Petrol Savaşları ve Atatürk Mason Muydu?İşaret Masonluğun Gizli Dili “ Olmak üzere bir çok eseri yayınlandı.

Report this book