Naučte Sa Po Anglicky A ...Get The Fuck Out Of Here!

Odbornosť, humor, motivácia. To sú hlavné atribúty knihy, ktorá kladie dôraz na dôležitosť angličtiny, hlavne na praktickú stránku jej znalosti.
Dynamicky a názorne vykresľuje najdôležitejšie rozdiely medzi myslením a vyjadrovaním sa v slovenčine a v angličtine so zameraním na gramatiku, detailne a do hĺbky vysvetľuje najčastejšie gramatické javy v angličtine a porovnáva ich so slovenčinou. More

Available ebook formats: epub mobi pdf lrf pdb txt html

First 15% Sample: epub mobi (Kindle) lrf more Online Reader
About Erika Belopotocanova

Som nezávislá autorka populárno-náučnej literatúry, učiteľka angličtiny a prekladateľka. Po ukončení ZŠ v Tvrdošíne som pokračovala v štúdiu na SEŠ v Dolnom Kubíne a neskôr na Ekonomickej univerzite v Bratislave na Obchodnej fakulte. Po absolvovaní štúdia som pracovala vo viacerých firmách a inštitúciách na Slovensku, avšak i napriek skvelým pozíciám a sľubnej kariére som sa rozhodla vycestovať a otestovať moje vedomosti a potenciál vo svete. Študovala som v niekoľkých krajinách na viacerých univerzitách vo Veľkej Británii, USA, Kanade (Ontario, Quebec) a Fínsku. V uvedených krajinách som taktiež pracovala na rôznych pozíciách vo viacerých firmách a inštitúciách. Posledných 10 rokov som sa venovala prekladateľskej a publikačnej činnosti v anglickom jazyku.
Osvojila som si niekoľko svetových jazykov a snažím sa naučiť ďalšie. Čo sa týka samotnej angličtiny, okrem medzinárodných certifikátov mám bohaté skúsenosti s učením a doučovaním na všetkých úrovniach študentov viacerých národností.
Som presvedčená, že každá reč je len nástrojom dorozumenia, avšak vôľa chcieť sa dohovoriť nestačí - je potrebné poznať gramatiku a slovíčka, aby sme vedeli čo povedať, ale najdôležitejšie je poznať spôsob myslenia, aby sme vedeli ako to povedať.

Report this book