Hayatın Yönü

O halde artık harekete geç! Kendini ve hayatını ertelemeyi bırakıp kımılda! Bir adım at. Hemen bu gün, hatta şimdi. Aksi halde 5-10 yıl sonra yapamadığın hayallerin ve uçup gitmesine izin verdiğin zaman için ağla! Yapabileceğin şeyleri yapmadığın için kafanı duvarlara vur! Arkadaşlarına dert yan! Efkarlan ve üzül! Acıklı müzikler dinle! Zamanın su gibi akmasından şikayet et! More

Available ebook formats: epub mobi pdf lrf pdb txt html

First 50% Sample: epub mobi (Kindle) lrf more Online Reader
About Nevzat Keles

He was born in Zafer Village of Ulus County in city of Bartın on 25th of Jan 1974. He finished primary school in Bartın by his grandparents. Then he came to Darıca in Kocaeli where he finished his secondary school by his parents. He went to Akdeniz University, then graduated from International Relations in Anatolian University. As you can see he could not make a great achademical career. Furthermore there is no symptom of becoming an author in Nevzat Keles’s past. He has suddenly started to write during his time of middle age (andropause) which of some say takes either to devastation or to wisdom. He has been working in research and development department of a multinational company in Istanbul for 20 years in order to supply his basic needs.

25.01.1974 tarihinde Bartın ili Ulus ilçesi Zafer Köyünde doğdu. İlkokulu Bartın’da ninesi ve dedesinin yanında bitirdi. Daha sonra Kocaeli Darıca'da yaşamakta olan anne ve babasının yanına geldi. Orta okulu Darıca'da okudu. Liseyi Gebze'de bitirdi. Daha sonra Akdeniz Üniversitesi Burdur MYO‘nu ve Anadolu Üniversitesi Uluslararası İlişkileri bitirdi. Görüldüğü gibi, çok iyi bir akademik kariyer yapamadı. Üstelik, Nevzat Keleş'in uzak geçmişinde bir yazarlık belirtisi de yoktur. Kimine göre bilgeliğe götüren, kimine göre ise yıkıma götüren orta yaş (andropoz) döneminde aniden yazmaya başladı. Şu anda temel ihtiyaçlarını karşılayabilmek için, son 20 yıldır olduğu gibi İstanbul'da çok uluslu bir firmanın Ar-Ge bölümünde görev yapmaktadır.

Reviews

This book has not yet been reviewed.
Report this book