Pola Zielone

Rated 5.00/5 based on 1 review
..Stali naprzeciw siebie, skryci od świata cieniem drzewa. Jego twarz wolno zbliżała się do jej twarzy. Wysoko - błękitne niebo przecięte kształtem ozłoconych liści. Tuż blisko - błękitne oczy Janusza. Kocham go. Pewna, że on wyczyta to z jej oczu, z paniką odwróciła się i pobiegła w kierunku polany..
Available ebook formats: epub mobi pdf rtf lrf pdb txt html
First 50% Sample: epub mobi (Kindle) lrf more Online Reader
About Marta Juza Jakubowska

Marta Juza – Jakubowska urodziła się i wychowała w Polsce, na Sądecczyźnie. Wzrastała w atmosferze ludowych baśni oraz małego teatrzyku szkolnego prowadzonego przez jej mamę, poetkę i nauczycielkę, Zofię Juza z domu Słaby.
Ukończyła II Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie, a następnie Uniwersytet Jagielloński w Krakowie.
W wolnych chwilach i dla rozrywki pisze romanse. „Pola zielone” i „Diamenty barona” spotkały się z gorącym przyjęciem przez czytelników, przynosząc im rozrywką, głębokie wzruszenie i wzbudzając refleksję.
Dla dzieci pisze: wiersze, bajki, powieści, legendy.Najbardziej znane jej utwory: „Warkocz królewny Wisły”, „Krakowianka o modrych oczach” „Królewski rzeźbiarz” , „Kalina córka czarownicy”. Obecnie w przygotowaniu znajdują się następujące utwory: wznowienie „Wawelskie Bliźniaczki” oraz nowa powieść: „Zosia, Muchomor i Srebrna Pajęczyna”.
Po raz pierwszy „Pola Zielone” dostepne w Internecie jako ebook.

Learn more about Marta Juza Jakubowska

Also by This Author

Reviews of Pola Zielone by Marta Juza Jakubowska

Richard J reviewed on Jan. 26, 2010

Marto, dziekuje za wzruszającą ksiązke.
(reviewed the day of purchase)
Report this book