Dertlere Derman

Ne fırtınalar, ne kasırgalar koptu; şu kısa, şu fani hayatımda. Ne zelzeleler, ne depremler oldu; ruhum, aklım, kalbim, her yanımda. Hiçbirinde kopmadım umutlarımdan, terketmedim hayallerimi; içimde kıyametler kopsa da. Çünkü ben, yarınlarımın özlenen baharıyım. Çünkü ben, yarınlarımın beklenen sabahıyım. Ruhum, aklım, kalbim hepsi yarınlarda. More

Available ebook formats: epub mobi pdf lrf pdb txt html

First 10% Sample: epub mobi (Kindle) lrf more Online Reader
Words: 12,590
Language: Turkish
ISBN: 9781370732593
About Yusuf Avcu

YUSUF AVCU

1980 yılında Konya’nın Beyşehir ilçesinde dünyaya geldi.
Gencek Kasabası’nda ilk ve ortaokul eğitimini, Derebucak’ta ise lise eğitimini bitirdi.
2001 yılında Akdeniz Üniversitesi Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu’ndan mezun oldu.
6 yıl beş yıldızlı otellerde yöneticilik yapan Avcu, askerliğini yaptıktan sonra Hollanda’ya taşındı. Turizm İşletmeciliği yanısıra Yüksek Ekonomi diploma denkliğini de alan yazar; sosyal güvenlik, toplam kalite, hijyen ve sosyal uyum eğitimleri de alarak farklı kurumlarda idareci olarak çalıştı.
2006 yılından itibaren katıldığı; gazetecilik, yazarlık, fotoğrafçılık ve dijital medya kurslarının yanı sıra farklı sanat kurslarına da katıldı.
Şu ana kadar, farklı gazetelerde yüzlerce haber ve köşe yazısı yayınlandı.
Uzun yıllar gazeteci olarak çalışan yazar, sosyal ve kültürel araştırmalar yapıp projeler hazırlamakta; festival, şenlik, konser, fuar, seminer ve tiyatro gibi faaliyetlerin organizasyonlarına katılmaktadır. İngilizce, Hollandaca ve Almanca bilmektedir.

YAYINLANMIŞ ESERLERİ

Dertlere Derman
İnsan Bir Sanattır 2
İnsan Bir Sanattır 1

Report this book