YÜZLEŞME

Henüz küçük yaşlarda ailesini kaybeden bir gencin intikam serüveninden bahsediyor. Hem aksiyon, hem macera, hem aşk... Herşey var!.. More

Available ebook formats: epub mobi pdf lrf pdb txt html

First 10% Sample: epub mobi (Kindle) lrf more Online Reader
About Vusal Xudaverdiyev

Vüsal Şahinoğlu, 03 Ekim 1980 yılında Azerbaycan`da doğdu. Eğitimine ilk olarak Quba şehrinde 2 numaralı devlet okulunda başlangıç yapmıştır. Orta okul çağına geldiğinde şiir yazmaya başlamıştır.
Lisenin son yıllarında şiirden hikayeye geçiş yapmış ama bir türlü yazdıklarının baskısı yapılmamıştır. 1999 yılında Bakü`de yapılan Türkiye Cumhuriyetleri Sınavı`nda (TCS) başarılı olarak Dokuz Eylül Üniversitesi İktisat bölümünü kazanmıştır. Hep yazmak, edebiyat alanında aktif olmak istese de, uzun süre yapamamıştır. Lisans eğitimini tamamladıktan sonra aynı üniversitenin Yönetim ve Organizasyon yüksek lisans programını kazanmıştır. Yüksek lisans yıllarında birkaç kez yerel yazarlarla görüşmüş, psikoloji konusunda uzman kurslara katılmıştır.
2010 yılında yazmaya başladığı üçleme romanına çalıştığı projeler yüzünden birkaç sene ara vermek zorunda kalmış ve nihayet 2016 yılında ilk kitabı olan “Yüzleşme”yi bitirebilmiştir. Azerbaycan`da yerel şirketlerin birinde yönetici görevini yürütmekte, aynı zamanda edebiyat çalışmalarına devam etmektedir. Evlidir, bir çocuk babasıdır.

Report this book