Ucieczka

Dla Marcela - głównego bohatera tej książki - tytułowa ucieczka jest próbą, podczas której wypróbowane są jego cnoty, wiara i uczucia. Prowadzony w nieznane poznaje siebie w nowych odsłonach. Ucieczka jest jakby zwierciadłem, w którym może dostrzec to, co na co dzień skrzętnie przykryte jest przez chorobę. More
Download: epub
About Piotr Tosz

Piotr Tosz z zamiłowania jest programistą komputerowym, który w wolnym czasie zajmuje się pisaniem prozy. Jego marzeniem jako chrześcijanina jest pokazanie w swej twórczości działania Boga w życiu, nie stereotypowego Boga w kościele, jak czasem jest przedstawiany, lecz Boga w codziennym życiu - Boga przy pracy.

Swą działalność literacką Piotr rozpoczął w wieku lat dwudziestu, gdzie po trzech latach zaprzestał pisania prozy i zajął się programowaniem. Trzynaście lat później po trudnych wydarzeniach w sferze zawodowej powrócił do pisania na nowo i wzbogacony doświadczeniami zawodowymi, duchowymi, a także zdrowotnymi stara się pokazać w prozie ponadczasowe chrześcijańskie wartości we współczesnym świecie.

Also by This Author

Reviews

This book has not yet been reviewed.
Report this book