İş Analistlerine İpuçları

Bu kitabı analiz mesleğine yeni başlayacaklara ve mesleğin bizzat içinde olanlara, unvanı analist olmayan ama analiz işi yapanlara yazdım. 25 yıla yakın süredir yazılım sektöründe hizmet veriyorum. 100'ün üzerinde proje, Top 100 kurumsal firma ve tüm bu çalışmalar için yer alan analizler ve analist arkadaşlarla birlikte çalışmalardan süzülmüş deneyimleri sizlerle paylaşıyorum.

Available ebook formats: epub mobi pdf lrf pdb txt html

First 20% Sample: epub mobi (Kindle) lrf more Online Reader
About Kadir Çamoğlu

Kadir Çamoğlu
PMP, CBAP, CSM, CSPO, ISTQB-FL, MCT, MCLC, MCPD, MCTS, MCSD

1974 İstanbul doğumludur. 1995 yılından bu yana çeşitli yazılım projelerinde görev almış, veritabanı, iş zekası ve yazılım geliştirme alanlarında eğitmenlik ve danışmanlık yapmıştır. Bir dönem kendi yazılım firmasını kuran yazar, 3 yıl kadar da bir vakıf üniversitesinde öğretim görevlisi olarak çalışmıştır. Halen sektörün önden gelen bilişim firmalarından birinde yönetici danışman olarak görev yapmaktadır.

Kariyerine yazılımcı olarak başlayan yazar, ilerleyen aşamalarda iş zekası, yapay zeka ve yazılım kalitesi alanlarında çalışmalar gerçekleştirmiştir. Yazar son dönemlerinde ağırlıklı olarak yazılım süreç yönetimi, çevik süreçler, kullanıcı deneyim tasarımı, proje yönetimi, iş analizi, yazılım kalitesi başlıklarına odaklanmıştır.

Yazılım alanında 10 kadar basılı kitabı bulunan yazar ayrıca linked-in, chip.com.tr gibi paylaşım ortamlarında makaleler de yayınlamaktadır.

Microsoft tarafından 3 yıl üst üste En Değerli Profesyonel (MVP) unvanına layık görünen yazarın bir de New Horizons tarafından verilen “Worldwide Excellence in Training” ödülü bulunmaktadır.

Also by This Author

Reviews

This book has not yet been reviewed.
Report this book