Bitcoin Kolay Kılavuz

Her seviyeden insanların Bitcoin ve Blockchain’in ne olduğunu anlayabilmesi ve bu dünyaya giriş yapmaya cesaret edebilmesi için; en basit giriş kurallarını, teknik detay veya ayrıntılara boğmadan anlattım. More

Available ebook formats: epub mobi pdf lrf pdb txt html

First 20% Sample: mobi (Kindle) lrf pdb Online Reader
About erkan ince

Teknolojinin amansız gelişmesi karşısında ürküntü içindeyim.
İnsanlığın birkaç on bin yıllık muhteşem macerası acaba bu maceranın kahramanı olan insanlığın ürettiği teknoloji tarafından mı sonlandırılacak, yoksa teknoloji insanlığa uzun bir gelecek mi sağlayacak, doğrusu emin değilim.
Bazen keşke tarihteki parlak insanlar daha az olsaydı da gelişme bu kadar hızlı olmasaydı diye düşünüyorum. O zaman belki Dünya bu kadar harap olmazdı. Yaratanın bu muhteşem eserinin “Evrenin Nadide Mavi Gezegeninin” bir eşi daha olacağını hayal edemiyorum. Bizden bu muhteşem esere hoyrat davranmamızın hesabı sorulacaktır.
Her insanın ana görevi üretmek ama " bize bahşedilen kaynaklara saygı göstererek " üretmek ve Dünyayı daha güzelleştirmek olmalıdır.

Küresel ısınma ve iklim değişikliği gerçeği ve önüne geçilemez nüfus artışı ve buna bağlı olarak kaynakların hızla tüketilmesinin karşısında insanlığın bu kadar duyarsız kalmasını hayretle izliyorum.
Bu kalabalıkta kendi yolumda devam ediyorum. " Bildiğin yolda yalnız yürümeye devam edeceksin " sözü bana kuvvet veriyor.

Reviews

This book has not yet been reviewed.
Report this book