Bractwo Dusz, Księgi 2-4

Ona – zakochana i buntownicza, gotowa oddać życie w imię miłości.
On – rozdarty pomiędzy zakazanym uczuciem, a obowiązkiem walki z niebezpieczną czarną magią.
Połączeni nieziemską miłością, związani na śmierć i życie, zespoleni duszami...
...ale czy na pewno ich przeznaczeniem jest być razem? More

Available ebook formats: epub mobi pdf lrf pdb txt html

First 3% Sample: epub mobi (Kindle) lrf more Online Reader
About Grażyna Adamska

Grażyna A. Adamska od najmłodszych lat uwielbiała pisać. Na początku były to krótkie opowiadania do poduszki, których jedynym czytelnikiem była jej siostra.
Inspirację czerpała z ukochanych bajek i filmów dla młodzieży, które z resztą ogląda po dziś dzień.

W 2011 roku przyszedł pomysł napisania pierwszej księgi Bractwa Dusz.
Pomysł pojawił się, gdy dookoła królowały filmy o tematyce wampirów i wilkołaków.
Grażyna chciała pokazać czytelnikom, że magia miłości i przyjaźni jest wszechobecna i nie dotyczy tylko krwiopijczych i zwierzopodobnych bohaterów.
Ponieważ każdy z nas przychodzi na ten świat w towarzystwie bliskich Bratnich Dusz, wystarczy otworzyć się na miłość, aby ją w sobie poczuć.
Autorka w swojej powieści porusza wiele wątków dotyczących nie tylko przyjaźni i miłości, ale również zazdrości, braku zaufania, relacji z rodzicami, braku pewności siebie.
To wszystko otoczone jest magią żywiołów, symboliki, rytuałów, zabawą z energią; czyli tego, czym na co dzień się zajmuje.

Grażyna A. Adamska jest Kwantową Mentorką, pomaga kobietom i mężczyznom uwolnić się od blokujących przekonań w tematach relacji, finansów, zdrowia; korzystając przy tym z energetycznych możliwości Pola Kwantowego, którego działanie opiera się na głębokim połączeniu z przestrzenią serca.
Z wykształcenia jest licencjonowanym marketingowcem ze specjalizacją w negocjacjach. Jest Certyfikowanym Praktykiem Theta Healing© – metody pokonywania blokad i uwalniania sabotujących i autodestrukcyjnych przekonań na najgłębszych pokładach podświadomości, opracowanej przez Viannę Stibal. Absolwentką kursów: Dwupunktu (st. 1 i 2) i Matrycy Energetycznej (st. 3) oraz nowych technik kwantowych wg Richarda Bartletta, a także Certyfikowanym Praktykiem Soul Body Fusion© – metody synchronizacji energetycznej tego, co duchowe z tym co cielesne – materialne.
Ukończyła warsztaty z Metody Ok, może tak być® Łukasza Gątnickiego, gdzie nabyła wiedzy i praktyki w indywidualnej pracy nad emocjami, a także uzyskała Certyfikat uczestnictwa w szkoleniu online oraz warsztatach stacjonarnych u Braina Tracy – „Stań się lepszą wersją siebie” i „Efektywne Techniki Sprzedaży”.
Jest absolwentką 21-dniowego intensywnego szkolenia Ego Management System oraz Uniwersalnego Modelu Przekonywania u Mateusza Grzesiaka.
Ma ukończoną 3-miesięczną Szkołę Sex & Love – Karo Akabal oraz kurs Prosperity – świadomego życia i gospodarowania energią na wszystkich poziomach – Bogusława M. Andrzejewska.
Na co dzień pracuje także z energią Reiki, ma ukończone 2 stopnie – Bogusława M. Andrzejewska.

Prowadzi sesje indywidualne, szkolenia, kursy i warsztaty Synchronizacji Duszy, Ciała i Umysłu. W swojej pracy łączy nabytą wiedzę z zakresu znanych metod kwantowych z programowaniem umysłu. Jest to jej autorski projekt, w którym stawia nacisk na jednoczesną pracę na poziomie świadomym i podświadomym. Z doświadczenia wie, że tylko równoległa praca na obu tych płaszczyznach gwarantuje trwałe i skuteczne zmiany w życiu.

Przygotowuje artykuły na tematy rozwoju osobistego dla e-czasopisma Medium.

Jest Zodiakalnym optymistycznym strzelcem, numerologiczną wesołą trójeczką, majowskim Białym Krystalicznym Zwierciadłem, runiczną Uruz – stabilną i silną ziemią, pasjonatką rozwoju duchowego, kierującą się przede wszystkim swoją intuicją. Stałym bywalcem w Świecie Dusz, odważną podróżniczką po światach równoległych. Z zamiłowania pisarką i malarką, ale przede wszystkim wędrującą swoimi ścieżkami Duszą.

Zadebiutowała jesienią 2011 roku książką „Bractwo Dusz, Księga 1”.
Bractwo Dusz to nie tylko powieść fantasy, to także przewodnik po życiu w zgodzie ze sobą i Wszechświatem.
To zbiór ciekawostek na temat pracy z własnym ciałem, własną duszą i własnym umysłem.
Jeżeli chcesz poznać przygody młodych bohaterów Bractwa Dusz, a jednocześnie dowiedzieć się, jak odnaleźć własną Najważniejszą Bratnią Duszę, jak korzystać z magii żywiołów, czakr, jak obudzić w sobie wewnętrzną moc i żyć w zgodzie ze swoim serem; to koniecznie przeczytaj serię powieści Bractwo Dusz.

Do tej pory zostało wydanych sześć ksiąg.
Z początkiem 2014 roku księgi Bractwa Dusz są dostępne na rynku światowym, w największej księgarni internetowej amazon.com.

Kontakt z autorką: grazyna.a.adamska@gmail.com

Learn more about Grażyna Adamska

Also by This Author

Reviews

This book has not yet been reviewed.
Report this book