LECZENIE UMYSŁEM - teoria i praktyka - dowiedz się, jak umysł wpływa na zdrowie i poznaj techniki mentalne dla zdrowia

LECZENIE UMYSŁEM - teoria i praktyka - popraw swoje zdrowie!

• W pierwszej części znajdziesz różnego rodzaju teorie, wnioski i eksperymenty lekarzy i naukowców, które są związane z badaniem wpływu emocji, myśli, wyobrażeń, a także stresu i relaksu na ludzkie zdrowie.

• W drugiej części zapoznasz się z różnymi metodami mentalnymi, które mogą Ci pomóc poprawić Twój stan zdrowia. More

Available ebook formats: epub mobi pdf lrf pdb txt html

First 20% Sample: epub mobi (Kindle) lrf more Online Reader
About Victoria J. Wolf Marta Pyrchala-Zarzycka

ABOUT ME, MY BOOKS, WEBSITES AND COURSES

I am Marta Pyrchala-Zarzycka (Victoria J. Wolf is my pen name), an author with dreams and desires to make the world a better place using my books and other information platforms to educate people by sharing my knowledge and experience on various topics with them.

My career as a writer started years ago when I discovered my passion and love for enlightening people. I am knowledgeable about several aspects of life. I studied physics, I am a graduate of the college of natural medicine and cosmetology. I also own a degree in finance.

Communicating with the world requires the ability to speak and write in languages understood by most of the populations. This inspired me to write in two languages, my native language (Polish), and English.

In 2009, I began a company that provides courses in topics such as self-development, spiritual development, health e.t.c.

MY BOOKS

My first book was about self-confidence and dreams fulfillment. It was published it in the publishing house of Zlote Mysli. It's in here (in Polish): https://www.zlotemysli.pl/prod/6569/same-marzenia-nie-wystarcza-marta-pyrchala.html

In here is my first book in English. It's in e-book version and up to 17th of February will be available too in paper version
https://www.amazon.co.uk/HEAL-YOUR-EMOTIONS-well-being-techniques-ebook/dp/B07NKV7SBG/ref=la_B07NL5B3J5_1_1?s=books&ie=UTF8&qid=1549875356&sr=1-1

Using my medical knowledge, I was able to write a book on psychoneuroimmunology, the book that shed more lights on the influence of stress, emotions, thoughts, imagination, and expectation on health primarily on immunology system. This book was one of mine diploma works. It will be available soon in Polish and English.

Using my knowledge of the financial sector, I wrote another book on investing in currency.

On March 2019, my book on Reiki Therapy will be published by Helion publishing house (in Polish). It will be available in Polish on March of 2019.

I am currently working on books about natural medicine, the power of mind and esoteric, which will be published in 2019 following the contract I got from the SBM publishing house to publish nine more books apart from my second book about talismans and amulets, which was published in the end of 2018. It is in here (in Polish): https://www.empik.com/atlas-amuletow-i-talizmanow-pyrchala-zarzycka-marta,p1218483016,ksiazka-p

MY QUALIFICATIONS

To remain relevant and acquire more skills and knowledge in my field I engaged myself in about 150 different courses such as natural science, business, and technology in three different countries (Poland, Ireland and Australia).

MY WEBSITES AND E-LEARNING PLATFORMS

Noticing that technology is continually taking over the world and people find it easy to move around with their phones rather than carrying a book about, I have used my IT skills to develop 11 websites in Polish and English where people can easily read my books and articles without stress. I also have six blogs and e-learning platforms with 114 educating and inspiring courses primarily in Polish.

I am currently working on the English version of the platform. It's available in here: https://astrosalus.com/online-courses/

You are welcome to visit my websites.

• Websites in English:

www.astrosalus.com
www.courses-reiki.co.uk
www.victoria-wolf.com

English e-learning platform, where you can registrate and get access to free relaxing video-exercise:
https://astrosalus.com/online-courses/

• Polish websites:

www.astrosalus.pl
www.kursy-internetowe.com
www.sukces-biznes.pl
www.kosmetyka-fitness.pl
www.magia-zycia.com.pl
www.kursy-reiki.co.uk
www.marta-pyrchala-zarzycka.pl

PERSONAL LIFE

Apart from writing, I invest my time in learning new skills and crafts. I am learning needlepoint, embroidery, crocheting, knitting, craft e.t.c.

Innovation is necessary for growth in any field just as diligence is important for success. By 2020, I start writing novels alongside my other books.

Though I am a mother with a son living with me in the UK yet I have refused to limit myself. You can be successful if you try.

FOLLOW ME AND JOIN TO ME

Facebook https://www.facebook.com/medycyna.naturalna.kursy.reiki
Linkedin https://www.linkedin.com/in/martapyrchalazarzycka/
My twitter https://twitter.com/KursyReiki
Google+ https://plus.google.com/u/0/+MartaPyrcha%C5%82aZarzycka?tab=mX

Witaj.
Jestem Marta Pyrchała-Zarzycka. Jestem przedsiębiorcą, szkoleniowcem i autorem ksią­żek. Na tej stronie poznasz rozmaite informa­cje o mnie oraz moich książkach.
Uwielbiam zdobywać wiedzę i się nią dzielić, dlatego tworzę kursy, blogi, strony interneto­we oraz piszę książki. W celu zdobywania wie­dzy pozytywnie ukończyłam około 150 szkoleń w języku polskim i angielskim, kilka szkół poli­cealnych i jestem absolwentem studiów. Po­nadto przeczytałam kilkadziesiąt tysięcy ksią­żek i wykonałam wiele ćwiczeń.
Pisanie zaczynałam od tworzenia wierszy. Pierwsze pisałam już w wieku 8 lat. Tu znaj­dziesz kilka moich starych wierszy:
Do pisania wierszy zamierzam powrócić w 2020 roku. Wtedy też zacznę pisać powieści. Obecnie skupiam się na książkach typu „know how”, czyli różnego rodzaju poradnikach.
W książkach, jak w w swoich szkoleniach sku­piam się na takich tematach, z którymi bezpo­średnio miałam lub mam do czynienia zarówno w teorii, jak i w praktyce. Ponieważ w zasadzie wiele książek już napisałam, muszę je tylko sformatować i zredagować, do końca roku 2019 zostanie wydanych wiele z nich.

MOJA MISJA
Moją misją jest dzielenie się wiedzą. Robię to poprzez moje strony internetowe, blogi, filmy, prezentacje, pliki pdf, szkolenia (w tym darmo­we) i książki. Uważam, że dzięki odpowiedniej wiedzy, którą wprowadza się w praktykę moż­na poprawiać siebie, swoje zdrowie i życie. Dlatego właśnie uznałam, że czynność ta – czy­li dzielenie się wiedzą – jest taka ważna.

GDZIE MIESZKAM
Moim miejscem życia jest Bristol, miasto w Wielkiej Brytanii. W odległości 20 minut jazdy samochodem lub pociągiem jest tu morze. Gdziekolwiek wyjdę, widać łagodne stoki gór. Jest tu też malownicza rzeka i jezioro, a także klify.
Życie w mieście jest wygodne, ale przyznam, że za jakiś czas zamierzam się przenieść na przedmieścia lub do którejś z pobliskich wsi. Widoki tu są naprawdę piękne.

MOJE ZAINTERESOWANIA
Mam wiele zainteresowań. Wśród nich znajdu­ją się między innymi: zdrowie, medycyna naturalna, ezoteryka, psychologia, przedsiębiorczość, rozwój osobisty, nauki ścisłe.
Ze względu na to, że dużo czasu spędzam pra­cując na komputerze, dla odmiany staram się uczyć przedmiotów artystycznych, które są także praktyczne. Są to dzierganie na drutach, szydełkowanie, tworzenie biżuterii i haftowa­nie oraz ozdabianie odzieży i rzeczy. Mam na­dzieję, że będę mieć na te czynności więcej czasu w roku 2020, kiedy to pragnę także po­wrócić do rysowania i uczyć się malowania.
Uwielbiam spacerować po lesie.

JAKIE SĄ MOJE KSIĄŻKI
Zawsze powtarzam, że moje książki nie tyle są do czytania, jak do „robienia”. Chodzi o to, że w moich publikacjach jeśli chodzi o teorie, znajdziesz tylko takie informacje, które są Ci niezbędne do zrozumienia danego tematu oraz zdobycia takiej wiedzy, która będzie Ci po­trzebna do praktykowania. Nie zagłębiam się w nich zbytnio w historię czy filozofię.
Ponadto w moich książkach znajdziesz dużo praktycz­nych ćwiczeń, które były spraw­dzone przeze mnie i moich klientów. Jeśli więc kochasz za­głębiać się w tajniki historii i filozo­fii, to moje książki raczej Cię nie zainteresują. Jeśli jednak jesteś praktykiem i chcesz zdobytą wiedzę wy­korzystywać do poprawy siebie i swojego ży­cia, to jestem przekonana, że moje książki będą dla Ciebie dobrym wyborem.

MOJE KSIĄŻKI PO POLSKU

Tu znajdziesz informacje o moich książkach:
https://marta-pyrchala-zarzycka.pl
Obecnie wydałam:
1) „Same marzenia nie wystarczą – czyli co robić, aby realizować swoje cele” (wydawnictwo Złote Myśli). Jest to książ­ka pełna praktycznych wskazówek i ćwi­czeń, które pomogą Ci spełniać Twoje marzenia. Książkę tę możesz kupić tu: https://www.zlotemysli.pl/prod/6569/same-marzenia-nie-wystarcza-marta-pyrcha­la.html
2) „Atlas amuletów i talizmanów” – wy­dawnictwo SBM. To piękna graficznie książka, dzięki której zapoznasz się z wieloma rodzajami amuletów i talizma­nów z całego świata. Ponadto zrozu­miesz, jak działają ich poszczególne czę­ści i jak tworzyć własne amulety. W książce tej jest też mnóstwo praktycz­nych ćwiczeń z amuletami i talizmanami, dzięki którym wspomożesz swój rozwój duchowy i osobisty. Książka ta jest do­stępna m.in. w Empiku.
3) „Reiki – odkryj moc zdrowia” - wy­dawnictwo Helion (OnePress). Jest to bardzo obszerna publikacja dotycząca ja­pońskiej bioterapii Reiki. Znajdziesz w niej mnóstwo ćwiczeń, wyjaśnień i aneg­dot, które przybliżą Ci ten rodzaj wspo­magania zdrowia. Książka ta powinna być dostępna już w kwietniu 2019, także w Empiku.
4) „Leczenie umysłem – teoria i prakty­ka” – wydawnictwo Astro Salus Educa­tion Ltd. W niej poznasz badania nauko­we dotyczące wpływu umysłu na orga­nizm i poznasz wiele praktycznych ćwi­czeń mentalnych, dzięki którym popra­wisz i zachowasz zdrowie.
5) „Uzdrawiający umysł – jak umysł wpływa na zdrowie” – wydawnictwo Astro Salus Education Ltd – to książka zawierająca badania naukowe dotyczące wpływu umysłu na zdrowie (pierwsza część książki „Leczenie umysłem – teoria i praktyka”.
6) „Uzdrawiający umysł – jak umysłem wpływać na zdrowie” – wydawnictwo Astro Salus Education Ltd – to książka zawierająca badania naukowe dotyczące wpływu umysłu na zdrowie (druga część książki „Leczenie umysłem – teoria i praktyka”.
W roku 2019 planowane jest wydanie wielu in­nych moich książek.

MOJE KSIĄŻKI PO ANGIELSKU
W książkach anglojęzycznych używam pseudo­nimu Victoria J. Wolf. Moją pierwszą książką wydaną w języku angielskim jest „Heal your emotions”. Informacje o moich książkach wy­dawanych w języku angielskim znajdziesz na stronie https://victoria-wolf.com

MOJE KURSY

Tu znajdziesz listę moich ponad 116 szkoleń, które możesz odbywać bez wychodzenia z domu:
https://astrosalus.pl/kursy-online
Znajdziesz tu także cenne szkolenia darmo­we.
Informacje: kursy@astrosalus.pl
Szkolę także przez skype i osobiście w Bristolu i w Katowicach.

MOJE STRONY INTERNETOWE
Oto moje strony internetowe:
https://astrosalus.pl/
https://sukces-biznes.pl/
https://kosmetyka-fitness.pl/
https://magia-zycia.com.pl/
http://kursy-internetowe.com/
http://e-learning-dla-firm.com/
http://kursy-reiki.co.uk/
https://edukacja-domowa.pl/
https://marta-pyrchala-zarzycka.pl
http://www.victoria-wolf.com/
http://courses-reiki.co.uk/
https://astrosalus.com/

MOJE BLOGI
Oto moje niektóre blogi:
http://astrosalus.pl/reiki/
http://astrosalus.pl/medycyna-naturalna/
https://sukces-biznes.pl/sukces
https://kosmetyka-fitness.pl/ona/
http://magia-zycia.com.pl/duchowosc/

MOJE PLATFORMY E-LEARNING
https://astrosalus.pl/kursy-online/
https://astrosalus.com/online-courses/

KONTAKT
Możesz do mnie pisać na adres:
marta@marta-pyrchala-zarzycka.pl
lub kursy@astrosalus.pl (z tego maila korzy­stam najczęściej)
Ponadto tu znajdziesz serwisy społecznościo­we, na których jestem:
https://www.facebook.com/medycyna.naturalna.kursy.reiki
https://www.linkedin.com/in/martapyrchalazarzycka/
https://www.goldenline.pl/marta-pyrchala-zarzycka/
https://twitter.com/KursyReiki
https://www.youtube.com/channel/UC0CEeLzctABUEWnDLZH-RXg?view_as=subscriber

https://www.youtube.com/channel/UC0CEeLzctABUEWnDLZH-RXg?view_as=subscriber
https://www.youtube.com/channel/UC0CEeLzctABUEWnDLZH-RXg?view_as=subscriber
Uwaga: ze względu na wiele zajęć nie zawsze mam czas korzystać z tych portalów, dlatego najlepiej jest kontaktować się ze mną korzysta­jąc z maila kursy@astrosalus.pl
Żyj mądrze i zdrowo :-)

Learn more about Victoria J. Wolf Marta Pyrchala-Zarzycka

Also by This Author

Reviews

This book has not yet been reviewed.
Report this book