Çatlak Ayna

Yusuf Avcu'nun etkileyici ve çarpıcı şiirleri ve en derin sözleri bu kitapta... More

Available ebook formats: epub mobi pdf lrf pdb txt html

First 5% Sample: epub mobi (Kindle) lrf more Online Reader
About Yusuf Avcu

1980 yılında Konya’nın Beyşehir ilçesinde dünyaya geldim.
Toros Dağları'nın şirin kasabası Gencek'te ilk ve ortaokul eğitimimi, Derebucak’ta ise lise eğitimimi bitirdim.
2001 yılında ise Akdeniz Üniversitesi Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu’ndan mezun oldum.
6 yıl beş yıldızlı otellerde farklı konumlarda ara yöneticilik yaptım. Askerlik vazifemi yaptıktan sonra Hollanda’ya taşındım. Turizm İşletmeciliği yanısıra Yüksek Ekonomi diploma denkliğini, Rabobank aracılığı ile uluslararası CEO ve üst yönetici derecesini aldım. Sosyal güvenlik, toplam kalite, hijyen ve sosyal uyum eğitimlerini de alarak yıllarca farklı şirket ve kurumlarda yönetici olarak çalıştım.

2006 yılından itibaren; gazetecilik, yazarlık, fotoğrafçılık ve dijital medya kurslarının yanı sıra farklı sanat kurslarına da katıldım. Sanattan aldığım ilham ile yazmaya başladım.
Festival, şenlik, konser, fuar, seminer ve tiyatro gibi onlarca sosyal faaliyet organize ederek; bizi biz yapan din, dil, kültür, sanat, tarih gibi değerlerimizi ayakta tutmaya çalıştım. Toplumsal problemlerin çözümüne yönelik stratejiler geliştirip ilgili kişilerle paylaşmaktan da geri durmadım çok şükür.

Hobi olarak başladığım gazetecilik ve yazarlığın yanı sıra, halen turizm sektöründe işletme yöneticiliği yapıyorum. Sosyal ve kültürel araştırmalar yapıp projeler hazırlamaya da devam ediyorum.
Yapmış olduğum yüzlerce haber ve yazmış olduğum birçok köşe yazısı, farklı gazetelerde mahlas isimlerle yayınlandı. Bana ise bir yabancı gibi okumak kaldı.

Siz değerli okurlarımla Türkçe, İngilizce, Hollandaca ve Almanca dillerinde iletişim kurabilir, sizlerin paylaşımlarınızla var olan güzellikleri daha da çoğaltabiliriz.

Çatlayan toprağın suya olan hasretini ve çatlaktan sızan suyun toprağa olan özlemini içinde taşıyan tüm yürekleri, aşağıdaki eserlerimi okumaya davet ediyorum.

Haydi, hep birlikte hayallerimizi sanata dönüştürelim!

YAYINLANMIŞ ESERLERİM

Dertlere Derman
Çatlak Ayna
İnsan Bir Sanattır 2
İnsan Bir Sanattır 1

Learn more about Yusuf Avcu

Also by This Author

Reviews

This book has not yet been reviewed.
Report this book