Email this sample to a friendKorkusuz


Gökçe Mehmet AY


Smashwords Edition


Copyright 2010 Gökçe Mehmet AY


Discover other titles by Gökçe Mehmet AY at Smashwords.com


Smashwords Edition, License Notes

Thank you for downloading this free ebook. You are welcome to share it with your friends. This book may be reproduced, copied and distributed for non-commercial purposes, provided the book remains in its complete original form. If you enjoyed this book, please return to Smashwords.com to discover other works by this author. Thank you for your support.


***

Kırmızı lambalar göz kırpıyorlardı. Işıklar sönmüştü. Annem ağlıyordu, öyle sıkı sarılmıştı ki kollarımı bile oynatamıyordum. Kırmızı ışıkların altında, koridorda bir köşede bekliyorduk.

Arkadaşlarım şehirde kaldığı için tek başına oyun oynuyordum kamarada. Annem çığlık atarak beni yakaladığı gibi kucaklamıştı. Bana ne söylediğini hatırlamıyorum. Kapıdan çıkarken peşimizden gelen babamın gözlerindeki garip ifade dışında hiç bir şey hatırlamıyorum. Yüzünden boynuna doğru siyah çizgiler inmişti. Gözlerinin etrafında dışarı çıkmaya çalışan gölgeler vardı. Bana baktı ve köpeğimiz Çuçu gibi bağırdı. Geminin koridoru bir anda asker abilerle doluverdi. Ellerinde tüfeklerle babama ateş ettiler. Hiç bir kamaranın kapısı açılmadı. Babama ne olduğunu anneme sordum, bana sarıldı ve ağlamaya başladı.

Previous Page Next Page Page 1 of 7