Email this sample to a friend

SEÇİM PİYANGOSU

By Mehmet Kardaş

Copyright 2012 Mehmet Kardaş

Smashwords Edition

Discover other titles by Mehmet Kardaş at Smashwords.com

Smashwords Edition, License Notes

Thank you for downloading this free ebook. You are welcome to share it with your friends. This book may be reproduced, copied and distributed for non-commercial purposes, provided the book remains in its complete original form. If you enjoyed this book, please return to Smashwords.com to discover other works by this author. Thank you for your support.Bu öykü ilk olarak 15 Ağustos 2012 tarihinde Gölge E-Dergi ''Değişen Dünya Düzeni'' konulu öykü özel sayısında yayınlanmıştır. İçeriği değiştirilmediği sürece her türlü paylaşıma ve dağıtıma açıktır. Kapak tasarımları bana aittir.* * *SEÇİM PİYANGOSU

“Oy satışları bu sabah sekizden itibaren tüm yurt genelinde resmi olarak başlayacak.”

Kafenin televizyonundan aceleci sabah kalabalığına seslenen bayan spikeri dinlerken çay ve simitle kahvaltımı yapıyordum. Saat sabahın yedi buçuğuydu. İşe giderken Pazartesi trafiğine takılmamak için evden erkenden çıkmıştım. Şimdi de kahvaltı niyetine Kızılay'da bir simit kafede oturmuş, mesaiye başlamadan önce bir şeyler atıştırıyordum.

“Süregelen spekülasyonların aksine bu sene de vatandaş puanlarında bir değişiklik yapılmadı. Her sene olduğu gibi, eğitim, iş ve ailevi durumunuz, ülke gelişimine yaptığınız katkılar gibi alanlar göz önüne alınarak belirlenen vatandaşlık puanınızı e-devlet sayfanızdan öğrenebilirsiniz,” diyerek devam etti spiker.

Previous Page Next Page Page 1 of 10