Grażyna Adamska

Biography

Grażyna A. Adamska od najmłodszych lat uwielbiała pisać. Na początku były to krótkie opowiadania do poduszki, których jedynym czytelnikiem była jej siostra.
Inspirację czerpała z ukochanych bajek i filmów dla młodzieży, które z resztą ogląda po dziś dzień.

W 2011 roku przyszedł pomysł napisania pierwszej księgi Bractwa Dusz.
Pomysł pojawił się, gdy dookoła królowały filmy o tematyce wampirów i wilkołaków.
Grażyna chciała pokazać czytelnikom, że magia miłości i przyjaźni jest wszechobecna i nie dotyczy tylko krwiopijczych i zwierzopodobnych bohaterów.
Ponieważ każdy z nas przychodzi na ten świat w towarzystwie bliskich Bratnich Dusz, wystarczy otworzyć się na miłość, aby ją w sobie poczuć.
Autorka w swojej powieści porusza wiele wątków dotyczących nie tylko przyjaźni i miłości, ale również zazdrości, braku zaufania, relacji z rodzicami, braku pewności siebie.
To wszystko otoczone jest magią żywiołów, symboliki, rytuałów, zabawą z energią; czyli tego, czym na co dzień się zajmuje.

Grażyna A. Adamska jest Kwantową Mentorką, pomaga kobietom i mężczyznom uwolnić się od blokujących przekonań w tematach relacji, finansów, zdrowia; korzystając przy tym z energetycznych możliwości Pola Kwantowego, którego działanie opiera się na głębokim połączeniu z przestrzenią serca.
Z wykształcenia jest licencjonowanym marketingowcem ze specjalizacją w negocjacjach. Jest Certyfikowanym Praktykiem Theta Healing© – metody pokonywania blokad i uwalniania sabotujących i autodestrukcyjnych przekonań na najgłębszych pokładach podświadomości, opracowanej przez Viannę Stibal. Absolwentką kursów: Dwupunktu (st. 1 i 2) i Matrycy Energetycznej (st. 3) oraz nowych technik kwantowych wg Richarda Bartletta, a także Certyfikowanym Praktykiem Soul Body Fusion© – metody synchronizacji energetycznej tego, co duchowe z tym co cielesne – materialne.
Ukończyła warsztaty z Metody Ok, może tak być® Łukasza Gątnickiego, gdzie nabyła wiedzy i praktyki w indywidualnej pracy nad emocjami, a także uzyskała Certyfikat uczestnictwa w szkoleniu online oraz warsztatach stacjonarnych u Braina Tracy – „Stań się lepszą wersją siebie” i „Efektywne Techniki Sprzedaży”.
Jest absolwentką 21-dniowego intensywnego szkolenia Ego Management System oraz Uniwersalnego Modelu Przekonywania u Mateusza Grzesiaka.
Ma ukończoną 3-miesięczną Szkołę Sex & Love – Karo Akabal oraz kurs Prosperity – świadomego życia i gospodarowania energią na wszystkich poziomach – Bogusława M. Andrzejewska.
Na co dzień pracuje także z energią Reiki, ma ukończone 2 stopnie – Bogusława M. Andrzejewska.

Prowadzi sesje indywidualne, szkolenia, kursy i warsztaty Synchronizacji Duszy, Ciała i Umysłu. W swojej pracy łączy nabytą wiedzę z zakresu znanych metod kwantowych z programowaniem umysłu. Jest to jej autorski projekt, w którym stawia nacisk na jednoczesną pracę na poziomie świadomym i podświadomym. Z doświadczenia wie, że tylko równoległa praca na obu tych płaszczyznach gwarantuje trwałe i skuteczne zmiany w życiu.

Przygotowuje artykuły na tematy rozwoju osobistego dla e-czasopisma Medium.

Jest Zodiakalnym optymistycznym strzelcem, numerologiczną wesołą trójeczką, majowskim Białym Krystalicznym Zwierciadłem, runiczną Uruz – stabilną i silną ziemią, pasjonatką rozwoju duchowego, kierującą się przede wszystkim swoją intuicją. Stałym bywalcem w Świecie Dusz, odważną podróżniczką po światach równoległych. Z zamiłowania pisarką i malarką, ale przede wszystkim wędrującą swoimi ścieżkami Duszą.

Zadebiutowała jesienią 2011 roku książką „Bractwo Dusz, Księga 1”.
Bractwo Dusz to nie tylko powieść fantasy, to także przewodnik po życiu w zgodzie ze sobą i Wszechświatem.
To zbiór ciekawostek na temat pracy z własnym ciałem, własną duszą i własnym umysłem.
Jeżeli chcesz poznać przygody młodych bohaterów Bractwa Dusz, a jednocześnie dowiedzieć się, jak odnaleźć własną Najważniejszą Bratnią Duszę, jak korzystać z magii żywiołów, czakr, jak obudzić w sobie wewnętrzną moc i żyć w zgodzie ze swoim serem; to koniecznie przeczytaj serię powieści Bractwo Dusz.

Do tej pory zostało wydanych sześć ksiąg.
Z początkiem 2014 roku księgi Bractwa Dusz są dostępne na rynku światowym, w największej księgarni internetowej amazon.com.

Kontakt z autorką: grazyna.a.adamska@gmail.com

Where to find Grażyna Adamska online

Books

Bractwo Dusz - Księga 1
Price: $3.99 USD. Words: 42,970. Language: Polish. Published: February 21, 2019. Categories: Fiction » Young adult or teen » Fantasy
Księga 1 wprowadza czytelnika w świat mocy żywiołów i tajemniczego Bractwa Dusz, grupy młodych ludzi, których zadaniem jest utrzymanie równowagi energetycznej pomiędzy Ziemią i Kosmosem.
Bractwo Dusz - Księgi 5-7
Price: $9.99 USD. Words: 172,070. Language: Polish. Published: October 20, 2018. Categories: Fiction » Young adult or teen » Fantasy
Więź przyjaźni pomiędzy Strażnikami Ziemi zostaje zerwana, potęga miłości między Bratnimi Duszami przestaje istnieć, a chłopcy z Pustyni zapominają o sile braterstwa. Azi, Nina, Lexi i Tamara trafiają do czterech różnych wszechświatów równoległych i próbują pokonać odwiecznego wroga. A Marck z przyjaciółmi są na skraju wyczerpania. Czy uda im się przekroczyć Prawo Iluzji?
Bractwo Dusz, Księgi 2-4
Price: $9.99 USD. Words: 152,350. Language: Polish. Published: September 4, 2018. Categories: Fiction » Young adult or teen » Fantasy
Ona – zakochana i buntownicza, gotowa oddać życie w imię miłości. On – rozdarty pomiędzy zakazanym uczuciem, a obowiązkiem walki z niebezpieczną czarną magią. Połączeni nieziemską miłością, związani na śmierć i życie, zespoleni duszami... ...ale czy na pewno ich przeznaczeniem jest być razem?