Francois Sirene

Biography

YÖRÜNGE DENGE TEORİSİ

“Evrensel Çözüm Reçetesi”

YAZAN: FRANCOIS SIRÉNE

=PROJENİN EVRENSEL BAŞLIKLARI=

1- Kutsal güneşin yörüngeli dengeli yaşam aynası.
2- Doksan 9 bin şehirli evrensel çözüm reçetesi.
3- Evrensel eleştiri ve analiz anatomisi.
4- Evrensel teşhis ve tedavi projesi.
5- Evrensel çözüm depreminin anatomisi.
6- Tüm bireysel, dinsel, ırksal karanlıklara son verecek evrensel gerçekler aynası.
7- Tüm canlılar alemini savaş ve para krizlerinden ebediyen kurtaracak gökkuşağı kurtuluş projesi.
8- Kariyersiz, parasız, savaşsız insani sistemin yaşam alfabesi.

YAZAR HAKKINDA –ABOUT AUTHOR–

Evrensel barış ve insanca yaşam labaratuvarını kuran. İnsanlık alemine 999 reçete değil, tek bir reçete yazan.Yedi bin yıllık savaş kangerenine evrensel teşhisi koyup, evrensel aşı projesini geliştiren evrensel doktor 1962 yılında Fransanın Bordeaux şehrinde dünyaya geldi.
Yedi milyar insanlığın karanlık ve karmaşık, hastalıklar yumağına dönüşen kaderini değiştirmek için, yedi yaşında köyden ayrılarak, 1969 yılında evrensel barış ve insanca yaşam okuluna başladı. 38 yıl bu hayat okulunun tıp hukuk siyasal ve mimarlık bölümlerini 30 ülke, 300 yüz şehir, 3000 bin kişi ve 99 yörüngesiz kurum üzerinde yaptığı evrensel inceleme, araştırma, anket ve analiz sonucunda, yedi milyar insanlığın ve doğal dengenin bağrında kanayıp patlayan kangrenleşen, sömürü ve zulme dayalı yörüngesiz savaş teorisini; Evrensel eleştiri ve analiz katalizörüne koyarak, 99 derecede kaynatıp, evrensel barış teorisine dönüştüren. Bu teori ile, yedi milyar insanı değil,1007 milyarı insanı en az yedi milyar yıl barış ve huzur içinde yaşatacak.
Yazar; Kapitalizm, Millitarizm, Kariyerizm kanserinin DNA şifresini çözen (7) milyarda bir insandır..
* * *

Where to find Francois Sirene online


Books

Yörünge Denge Teorisi “Evrensel Çözüm Reçetesi”
Price: $4.99 USD. Words: 102,540. Language: Turkish. Published: June 14, 2013. Categories: Essay » Literature, Essay » Literature
Evrensel barış ve insanca yaşam labaratuvarını kuran. İnsanlık alemine 999 reçete değil, tek bir reçete yazan.Yedi bin yıllık savaş kangerenine evrensel teşhisi koyup, evrensel aşı projesini geliştiren evrensel doktor 1962 yılında Fransa’-nın Bordeaux şehrinde dünyaya geldi.

Francois Sirene's tag cloud