Joana Wing

Biography

Urodziłam się w górach i to tam najchętniej spędzam wolny czas. Piszę od wielu lat, jednak dopiero w tym roku zdecydowałam się na wydanie swoich książek. Szukam własnych ścieżek, dzięki czemu widzę świat z zupełnie innej perspektywy.
Joana Wing

Where to find Joana Wing online


Books

Mgła z czerni zła utkana. cz.II - Nel
Price: $2.99 USD. Words: 46,410. Language: Polish. Published: February 23, 2017. Categories: Fiction » Adventure » General, Fiction » Anthologies » Mystery
Radość i smutek. Uczucia, które towarzyszą nam przez całe życie. Podświadomie dążymy do szczęścia, ale każde szczęście ma swoją cenę. Jak dużo jest w stanie poświęcić Anioł, by posmakować przyjemnego ucucia spełnienia? Czy Nel postawi na szali istotę swego istnienia? Czy Gabriel zapanuje nad własnymi pragnieniami? Przekonaj się, czy Anioły są idealne.
Mgła z czerni zła utkana.
Price: $2.99 USD. Words: 53,010. Language: Polish. Published: February 22, 2017. Categories: Fiction » Adventure » General, Fiction » Anthologies » Mystery
Niespełna osiemnastoletnia Lena budzi się w szpitalu. Nie ma pojęcia co się stało. Dziwna pustka w jej głowie zdaje się zbawienna. Koszmarne wspomnienie powraca, zabijając w niej poczucie bezpieczeństwa. Czy w takiej sytuacji można odnaleźć miłość? Czy można mieć nadzieję, że to co najgorsze, ma się za sobą? A co... jeśli to dopiero początek?

Joana Wing's tag cloud