Юрій Діденко

Biography

Юрій Діденко народився 30 жовтня 1952 року в Донецьку, Україна. Після закінчення середньої школи служив у армії. Він змінив багато робочих місць за різним фахом – від вантажника в порту до викладача скульптури в дитячій школі мистецтв. З 2012 року на пенсії.
Перемога в літературному конкурсі з оповіданням «Горобці» (оповідання увійшло до збірки «Печериці») надихнула на написання цієї книги.
Роман «Сигари для хворого» – перший літературний досвід Юрія Діденка.

Where to find Юрій Діденко online

Facebook: Facebook profile

Books

Сигари для хворого
Price: $2.99 USD. Words: 135,820. Language: Ukrainian. Published: September 18, 2018. Categories: Fiction » Adventure » War & military adventure
У романі «Сигари для хворого» йдеться про долю трьох друзів, котрі проти власної волі взяли участь у становленні «кадебістської» мафії 70-х років минулого століття; Про їхні намагання вийти з-під впливу злочинної структури міжнародної мережі наркоторгівлі; Про труднощі і втрати, що їх зазнали головні герої на шляху нерівної й безкомпромісної боротьби, де за їхні життя не дадуть і копійки.
Печериці
Price: Free! Words: 2,430. Language: Ukrainian. Published: July 22, 2018. Categories: Essay » Author profile
Замальовки того, що відбувається поруч. Про кілька годин з життя жебрака. Вплив надзвичайної атмосфери добра Помаранчевого Майдану на стосунки людей.

Юрій Діденко's tag cloud

kgb    maydan    russkaya mafiya    zhebrak