Cenk Öncü

Biography

Jigolo Cenk alemde tanınan bir isim. Saati 200, Geceliği 500 Euro olan Jigolo Cenk bir müşterisinin teşvikiyle meslek anılarını kitaplaştırdı. Yaşadığı kadınların hayat hikayeleri ve gerçekleştirdikleri çılgın fantazerilerle dolu olan "Bir Jigolonın Anıları" uzun süre konuşulacak bir kitap...- Tempo DergisiCenk kadınlarla para karşılığı beraber olan bir genç... Her yaştan ve her meslekten kadına hizmet veriyor... "Bir Jigolonın Anıları" kitabında gizlendikleri dünyanın kapısını aralıyor... Anlattığı anılarından sonra "Bu kadar da olmaz." dedirtiyor.- Sabah GazetesiCenk badyguard olarak iş hayatına atılmış. Şimdiki mesleği ise 'eskort'luk; yani jigolo. Kendisini ahlaksız bir iş yapıyormuş gibi görmüyor. Şimdi de anılarını tüm gerçekliğiyle kitap haline getirdi. "Bir Jigolonın Anıları" sosyetenin ve kültürlü elit kadınların bilinmeyen dünyalarına ışık tutuyor.- Posta GazetesiJigolo Cenk Öncü, kendi mesleğinde bugüne kadar hiç yapılmayanı yapıyor. Mesleğe nasıl başladığını, hangi aşamalardan geçtiğini tüm açıkyürekliliğiyle anlatıyor. Müşterilerinin kimler olduğunu, nelerden hoşlandığını, neden jigolo tuttuklarını detaylarıyla anlatıyor. Kendi alanında bir ilk olan bu kitap, Türkiye'nin bilinmeyen bir yüzünü ortaya çıkarıyor. Jigolo dünyasını keşfetmek isteyenler bu kitapta her şeyi bulacaklar.

Books

Bir Jigolonun Anıları
Price: $3.00 USD. Words: 49,460. Language: Turkish. Published: November 10, 2018. Categories: Nonfiction » Sex & Relationships  » Men's sexuality
Jigolo Cenk Öncü, kendi mesleğinde bugüne kadar hiç yapılmayanı yapıyor. Mesleğe nasıl başladığını, hangi aşamalardan geçtiğini tüm açıkyürekliliğiyle anlatıyor. Müşterilerinin kimler olduğunu, nelerden hoşlandığını, neden jigolo tuttuklarını detaylarıyla anlatıyor. Kendi alanında bir ilk olan bu kitap, Türkiye'nin bilinmeyen bir yüzünü ortaya çıkarıyor.

Cenk Öncü's tag cloud

anlat    bir jigolonun anlar    biyorafi    erotik    fantazi    jigolo    kitap    seks    seksi