Katarzyna Krzan

Biography

Katarzyna Krzan (rocznik 78) absolwentka kulturoznawstwa Uniwersytetu Śląskiego, doktor nauk humanistycznych o specjalności literaturoznawstwo (praca doktorska wydana przez Wydawnictwa Akademickie i Profesjonalne: Ekstaza w wersji pop. Poszukiwania mistyczne w kulturze popularnej). Właścicielka Agencji Internetowej A3M, zajmującej się tworzeniem stron internetowych i szeroko rozumianą poligrafią reklamową, prowadzi słynne wydawnictwo internetowe e-bookowo (www.e-bookowo.pl) specjalizujące się w publikacjach elektronicznych.

Autorka poradników: Praktyczny Kurs Pisarstwa (Złote Myśli, kilka wydań), Szczęśliwe macierzyństwo i jego sekrety (Złote Myśli) oraz Zacznij pisać. Motywacyjny poradnik pisarza (E-bookowo). Pojawiła się też ze swoimi tekstami w kilku pracach zbiorowych.

Prowadzi kursy kreatywnego pisania, czasem pojawia się gdzieś z jakimś wykładem, prezentacją czy prelekcją, współpracuje z kilkoma czasopismami, jest stale obecna w Internecie z racji zawodu i powołania. Czyta, redaguje, wykonuje korekty, pisze recenzje. Prywatnie mama trzech wspaniałych córek.

Where to find Katarzyna Krzan online


Where to buy in print


Books

Zacznij pisać. Motywacyjny poradnik pisarza
Price: $6.99 USD. Words: 24,360. Language: Polish. Published: August 9, 2012. Categories: Essay » Literature
E-book powstał na bazie wieloletnich doświadczeń na rynku wydawnictw elektronicznych i papierowych. Dowiesz się z niego, jak przekonać wydawców i krytyków do swojej twórczości, jak stać się zawodowym pisarzem, czego jeszcze Ci brakuje, by osiągnąć sukces.

Katarzyna Krzan's tag cloud