Feyzeddin Alpkıray

Biography

1971 yılında Adıyaman’ın Kahta ilçesinde doğdu. Kubilay İlkokulunu, arkasından Kahta İmam Hatip Lisesini bitirdi. 1989 yılında girdiği İnönü Üniversitesi Psikolojik Danışma ve Rehberlik anabilim Dalı’ndan mezun olduktan sonra kısa bir süre Suruç Yatılı İlköğretim Bölge Okulunda Rehber Öğretmen olarak görev yaptı.

Bu arada okur-yazar olmayı sürekli okumak ve sürekli yazmak olarak algıladığından hep böyle yaptı. Askerlik görevini Kayseri 1. Komando Tugayının 30 kişilik revirinde Psikolojik Danışman olarak tamamladı. Tekrar Şanlıurfa Suruç ilçesine döndü ancak çok geçmeden bir yayın şirketini idare etmek üzere Kayseri’ye taşındı.

2001 yılında Ankara’da açılan Özel Lokman Hekim Hastanesi’nin kuruluş çalışmalarında görev aldı ve insan kaynakları müdürü olarak çalıştı. 2003 yılından 2008′e kadar bir yayın kuruluşunda idareci olarak görev yaptı. Şimdi hayallerinin peşine düşerek yeniden yazmaya başladı.

Evli ve üç çocuk babası olan Feyzeddin Alpkıray Ankara’da yaşamaktadır.

Editörlüğünü yaptığı “KPSS Eğitim Bilimleri ve Genel Kültür Genel Yetenek” kitabından sonra yayınlanan ilk eseri “Tek Kişilik Devlet Sırrı“dır. İkinci eseri iş hayatından hikayelerin yer aldığı "İşin Hikayesi"

Where to find Feyzeddin Alpkıray online


Where to buy in print


Books

E-Ticaretle Vitrinini Dünyaya Aç
Price: $1.99 USD. Words: 43,750. Language: Turkish. Published: June 17, 2012. Categories: Nonfiction » Computers and Internet » Electronic commerce
E-Ticaret günümüzde hızla gelişen ve kullanımı artan bir alan. Artık internetten neredeyse herşey satılıyor. Alışverişlerimiz artık kolay ve her şey kapımıza geliyor. İşadamları ve girişimciler açısından e-ticaretin en cazip tarafı küçük iş fikrilerinin bile uygulanabilir olması ve bir e-ticaret dükkanının vitrini herhangi bir sokağa değil tüm dünyaya açılabilmesidir.
Tek Kişilik Devlet Sırrı
You set the price! Words: 45,290. Language: Turkish. Published: June 5, 2012. Categories: Fiction » Adventure » General
Necati, 'Bilgi Güvenliği Ajansı'nın ortaklarındandır. Ajans, Bilgi doğrulama sistemine sahiptir. Sistemi kurduktan sonra sinir ağları üzerinde dolaşan bilgilerin birçok noktada değişikliğe uğradığını, bazen olayları saptırmak ve yanıltmak isteyenlerin, bazen rakiplarini etkilemek isteyen sermaye sahiplerinin ve bazen de siyasi odakların bilgiyi saptırdıklarını fark ederler. Saptırılan bir bilginin

Feyzeddin Alpkıray's tag cloud

eticaret    girisim    guvenlik    komplo    satis    yonetim    zihin kontrol