Tomasz Przewoznik

Biography

Urodził się w 1978 roku w śląskim miasteczku słynącym z pięknego parku, zamku i stada żubrów ukrywających się w okolicznych lasach.

Studiował socjologię, obronił pracę dyplomową dotyczącą satanizmu, grał na perkusji. Szuka kamienia filozoficznego, ale znajduje tylko odłamki, którymi wybija szyby gmachów nielubianych ideologii. Kiedy nie medytuje uprawia wspinaczkę sportową i pracuje w korporacji. Publikował w Nowej Fantastyce, Magazynie Fantastycznym, Dozie, Esencji i Qfancie. Jest członkiem Ligi Piszących Dżentelmenów.

Where to find Tomasz Przewoznik online


Books

Hikikomori
Price: $3.00 USD. Words: 100,640. Language: Polish. Published: August 5, 2012. Categories: Fiction » Science fiction » General
Hikikomori to historia, którą najłatwiej zakwalifikować do gatunku powieści ezoterycznej. W fabule osadzonej w przyszłości, przeplatają się wątki fantastyczne, obyczajowe, religijne i magiczne. Autor wysyła swojego bohatera w podroż, dotykającą wszystkich aspektów człowieczeństwa, bezwzględnie rozprawiając się z przesłodzoną otoczką rzeczywistości. W książce nie ma tematów tabu.

Tomasz Przewoznik's tag cloud