Sude Başak

Biography

2004 yılında İstanbul’da doğdu. 13 yaşından beri Almanya’da yaşıyor. Türkçe, İngilizce ve Almanca konuşabiliyor; Fransızca ve İspanyolca öğreniyor. Psikolog olmak isteyen Sude sosyal medya ile de ilgileniyor ve yazdıklarını büyük kitlelere ulaştırmayı hedefliyor.
Küçüklüğünden beri şiir ve deneme yazmayı seven yazar, “Pençeler” isimli ilk kitabını on altı yaşında yazmaya başladı ama ekonomik sebeplerden dolayı yayınlayamadı. Bundan sonra da sürekli yazmaya devam eden yazar, şiir ve denemelerini hem kendi internet sitesinde hem de farklı platformlarda yayımladı.
“Kalp Tamircisi” yazarın ilk romanı. Gelecek için hedefi, yazarlığı bir meslek olarak yapmak ve kitaplarındaki mesajları sevip anlayan bir okur kitlesine sahip olmak. Aynı zamanda farklı dillerde de romanlar yazarak, fikirlerini tüm dünyaya açmak istiyor. Kitaplarında toplum içerisinde göz ardı edilen veya unutulan konuları, roman tarzında ele alarak insanlara duyurmak ve haber vermek istiyor. Böylece farkındalık oluşturup daha sağlıklı, mutlu ya da en azından daha nezaketli bir toplum meydana getirmek. Çünkü eğitimsiz ebeveynler ve sosyal medyanın etkisiyle birçok insanın psikolojik rahatsızlıkları ve yaşadığı sorunlar küçümseniyor veya insanlar hor görülüyorlar. Evet, Sude Başak, bu konuların daha fazla dikkat çekmesini sağlayacak çalışmalar yapmak istiyor.

Books

Kalp Tamircisi
Price: $4.44 $1.11 USD. (75% off until July 31!) Words: 23,220. Language: Turkish. Published: February 20, 2023 by Crab Publishing. Categories: Fiction » Themes & motifs » Psychological
Kalbinden akan kırmızının, seni zehirlemesine izin vermemelisin.

Sude Başak's tag cloud

heart    help    repair    schizophrenia    young girl