Yusuf Avcu

Biography

1980 yılında Konya’nın Beyşehir ilçesinde dünyaya geldi.
Gencek Kasabasındaki ilk ve ortaokulu eğitiminden sonra Derebucak Lisesi’ni bitirdi.
2001 yılında Akdeniz Üniversitesi Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu’ndan mezun oldu. 6 yıl beş yıldızlı otellerde yöneticilik yapan Avcu, askerliğini yaptıktan sonra Hollanda’ya taşındı.
2006 yılında gazetecilik ve yazarlık kurslarına katıldı.Şu ana kadar farklı gazetelerde, hazırlamış olduğu 500'ün üzerinde haber ve köşe yazısı yayınlandı.
Uzun yıllar gazeteci olarak çalışan yazar sosyal ve kültürel projeler hazırlamakta; İngilizce, Hollandaca ve Almanca bilmektedir.

Where to find Yusuf Avcu online

Twitter: @avcuYUSUFavcu
Facebook: Facebook profile

Books

KEHKEŞAN - İnsan bir sanattir 2
Price: $3.99 USD. Words: 16,300. Language: Turkish. Published: March 7, 2013. Categories: Nonfiction » Religion and Spirituality » Religious art, Nonfiction » Religion and Spirituality » Religious philosophy
Renkler bir dildir. Çiçekler, otlar, böcekler,ırmaklar, dağlar, denizler, yıldızlar da bir dildir. Hatta kâinattaki bütün olaylar da bir dildir. Kainatın dili ise sanattır. Onu bilen insan kainataki her şey ile konuşur. Bu dili ise en iyi sanatçılar anlar! Sanatçıların yüreğinden çağlayan eserlerinde yeşerip hayat bulan duygu selini ve farklı sanatların yorumunu bulacaksınız bu kitapta.
KEHKEŞAN - İnsan bir sanattir 1
Price: $14.99 USD. Words: 44,750. Language: Turkish. Published: March 7, 2013. Categories: Nonfiction » Religion and Spirituality » Religious art, Nonfiction » Religion and Spirituality » Religious philosophy
Kainattaki en mükemmel sanat eseri olan insanı, çok farklı bir bakış açısı ile ele alan bu eserde; insanın sırlı kalmış bir çok yönünü öğrenecek,düşünen insanı Allah'a ulaştıran hikmetli yollar keşfedeceksiniz. Hem bir sanat eseri, hem de bir sanatçı olan insanın, aynı zamanda nasıl bir sanat dalı olduğunu öğrenmek istemez misiniz?

Yusuf Avcu's tag cloud

art    art book    ebook    ebooks    ekitap    huzur    ilahi ak    insan    insan bir sanat    insan bir sanattir    insan bir sanattr    islam    islam sanat    kunst    kuran    kurani kerim    mutluluk    religie kunst    religious art    sanat    vicdan    yusuf avcu