Yusuf İnce

Biography

26 Aralık 1972 yılında Antalya’nın küçük bir sahil kasabasında doğdu. Lise eğitiminden hemen sonra Devlet Memuru olarak göreve başladı ve görevde iken birkaç Üniversite bitirdi.
Birçok ilde bulundu ve çok sayıda seminerde görev aldı. Toplumun her kesimi ile diyaloglar kurarak onların hayata bakışını anlamaya çalıştı. Son edebi çalışmasını, bir kişiye ithaf ettiğinden özelde bırakarak yayınlamadı.
Ülkede başlayan girdap ile herkes gibi o da savruldu. Anlamsız ve tutarsız ithamlarla ailesinden, işinden, sevdiklerinden ve özgürlüğünden edildi. GİRDAP’ın başlangıcından 2022 yılına kadar “Sevr Sultanlığı” olarak nitelendirdiği koğuşta yaşadı. Yaşanan bu sürece “GİRDAP” ismini verdi ve bu süreçle ilgili tespit ve değerlendirmelerini koğuşta bulunduğu dönemde kaleme aldı. Herkes gibi o da ilahi esintileri kendi çapına göre hissetti ve hissetmediği, inanmadığı ve teyit etmediği hiçbir şeyi GİRDAP’a yazmamaya özen gösterdi.

Books

Girdap
Price: $4.44 $1.11 USD. (75% off until July 31!) Words: 15,620. Language: Turkish. Published: August 13, 2022 by Crab Publishing. Categories: Nonfiction » Religion & Spirituality » Body, mind, & spirit » Spirituality / general
Bu bela ve musibetleri size reva görenlerin yapıp ettiklerini kişiselleştirmeyin. Onların sizinle bir derdi yok. Onların derdi sizin sahip olduğunuz değerler ve o değerlerin sahibiyledir.

Yusuf İnce's tag cloud

girdap    kader    zulum