Zeki Alpsoy

Biography

1975’te Erzurum’un Narman ilçesine bağlı Sülüklü köyünde dünyaya geldim. Babam, hafız ve emekli imam, annem ise ev hanımıdır. İmam Hatip Lisesi mezunu bir hafızım. 1996 yılında üniversite okumak için Tacikistan’a gittim. Tacikistan Devlet Pedagoji Üniversitesinin İngilizce Öğretmenliği bölümünden mezun olduktan sonra 2016 yılına kadar farklı şehirlerdeki eğitim kurumlarında öğretmenlik yaptım. Tacikçe, Rusça, Özbekçe, İngilizce, Farsça ve temel seviyede Arapça biliyorum. Doktora çalışmam devam ediyor. Kitap okumayı, bilimsel araştırmalar yapmayı, halk müziği dalında türküler söylemeyi ve futbol oynamayı seviyorum. Hâlen Afrika’da peygamber mesleği olan eğitim ve öğretim faaliyetlerine devam etmekteyim. 3 kız, 1 erkek babasıyım.

Where to find Zeki Alpsoy online

Twitter: @muallimzeki1

Books

Neşvünema
Price: $4.56 $1.13 USD. (75% off until July 31!) Words: 17,340. Language: Turkish. Published: November 24, 2021 by Crab Publishing. Categories: Nonfiction » Biography » Teachers & educators
(5.00 from 3 reviews)
Yüce Allah’tan niyazım; bu okullardan mezun olan talebelerin, dünyanın dört bir yanına bir nüve çekirdek olarak düşüp, eğitimlerini tamamladıktan sonra ülkelerine geri dönüp hizmet etmeleridir.

Zeki Alpsoy's tag cloud

education    scholl    student    teacher